Strategyturk Forumları
Forum Öneri Merkezi - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Ana Forumlar (https://forum.strategyturk.com/forum-ana-forumlar)
+--- Forum: Strategyturk (https://forum.strategyturk.com/forum-strategyturk)
+--- Konu Başlığı: Forum Öneri Merkezi (/konu-forum-oneri-merkezi)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Forum Öneri Merkezi - Probang - 04-11-2017

Forumun giderlerinin yarısını Aedileler karşılasın.

Forum Öneri Merkezi - Mortem Chuck - 04-11-2017

Allah korusun. Hızlıresim kapanırsa çoğu hikaye ve rehber boşa gidecektir.

Forum Öneri Merkezi - Duman - 04-11-2017

Bu durum tüm internet için geçerli, bizdeki sorun imgur gibi yabancı - ve belki de ayakları yere daha sağlam basan - resim upload sitelerinin bloke olması. Wikipedia bloke edildi wikipedia'dan eklenen tüm resimler patladı, düşünür müydünüz ansiklopedi sitesinden resim eklerken bu resimler yarın öbür gün erişilemez diye? Oluyormuş demek ki.

@turkish lokum Forumda ve sitede minimal de olsa Google Adsense reklamları var ancak "para kazanmaya" yetecek seviyede değil, diğer "özel" reklam tekliflerini de bu zamana kadar biz reddettik.

Forum Öneri Merkezi - turkish lokum - 04-11-2017

Aslında gelen teklifleri kabul edip bir miktar gelir elde ettikten sonra kapatabliriz bu para ile forumu gelistirmis oluruz

Forum Öneri Merkezi - ZenderX - 05-11-2017

Çok aşırıya kaçmayan reklamlar sorun yaratmaz bana kalırsa. Zaten her türlü sitede her türlü reklamı görüyoruz. Katkı sağlayacaksa iki reklamda ST de görürüz olur biter :D

Forum Öneri Merkezi - altnkurt - 05-11-2017

ST'de zaten reklam mevcut ama ne derece katkı sağladıklarından şüpheliyim. Gerçekten ihtiyaç var mı buna? Özellikle üstteki banner yerine forumla ilgili çok daha güzel şeyler getirilebilir. Belki forum gazetesinden bir manşet veya günün haberi gibisinden.

Forum Öneri Merkezi - Probang - 05-11-2017

Her aedile aylık bir sigara parası atsa faydalı işler çıkartılır.
Aidat vermeyen Aedile Aedililikten atılsın.

Forum Öneri Merkezi - turkish lokum - 05-11-2017

O zaman @Duman aedile dilenmek zorunda kalır :)

Forum Öneri Merkezi - turkish lokum - 07-11-2017

@Duman bence forumda seçim yapılsın geçici süreliğine reklam alalım mı diye böyle daha iyi olur.
Bir de acaba forumda kara kalem yarışması vs olur mu?

Forum Öneri Merkezi - Merco - 08-11-2017

Rome 2 deki diplomasi ekranında bulunan gif portreler var. Gif olmasa da o portreleri profil resimlerine ekleme şansımız var mı?

Forum Öneri Merkezi - Merco - 21-11-2017

@Duman

Forum Öneri Merkezi - Duman - 21-11-2017

Onlar gif portre değil bildiğim kadarıyla bildiğimiz hareketli 3d karakter modeli, karakter modelinin resmini alıp avatar yapmak pek ilgi çekici olmayabilir.

Forum Öneri Merkezi - strateggy - 21-11-2017

Neden profil fotoğrafımızı değiştiremiyoruz? Ya da değiştiriyoruz da benim mi haberim yok? Oyun portrelerinden bahsetmiyorum.

Forum Öneri Merkezi - Merco - 21-11-2017

Bence daha ilgi çekici olur.

Forum Öneri Merkezi - Wickhart - 21-11-2017

Üyeler kendi avatarlarını yükleyebilselerdi ortaya çok fantastik şeyler çıkabilirdi.

Forum Öneri Merkezi - turkish lokum - 21-11-2017

@Wickhart bence güzel olurdu.

Forum Öneri Merkezi - Yohaynes - 23-05-2018

Sağ üstte bildirim geldiğinde yanan kırmızı işaretin tıkladıktan sonra gitmesi hoş olabilirdi.Tıkladıktan sonra sile basmadığımız sürece gitmiyor sanırsam.

Forum Öneri Merkezi - Duman - 23-05-2018

O kısım sadece son 5 bildirimi gösteriyor, orada bildirimleri göster dersen görüntülediğin bildirimlerin o sayıdan azaltıldığını farkedeceksin. İlla ki silmek gerekmiyor. Okunmuş ama silinmemiş bildirimler bir süre sonra otomatik olarak kaldırılıyor. Oraya tıklamak 'tüm bildirimlerin okunduğu' anlamına gelmediği için her tıklayışta sıfırlanması pek ideal değil.

Forum Öneri Merkezi - altnkurt - 23-05-2018

Oradaki kırmızı butonu yeni sekmede açıyorum ben hep. O zaman resetlenmiş oluyor.

RE: Forum Öneri Merkezi - Belendithas - 06-08-2018

''Microsoft Forumları'' bölümünün genişletilmesi gerek;

Rise of Nations Ana forumlardan biri olmalı,
''Diğer Microsoft Oyunları'' bölümüne Gears Of War ve Forza bölümleri eklenmeli, (Belki Crackdown...)

Bunun dışında;
''Profili Düzenle'' kısmındaki ''Oynadığı Oyunlar'' kısmı bana göre hatalı tasarlanmış, checkbox sistemi olmalı bence.
Sağ panelde nickimizin büyük harflerle yazılı olduğu için çok çirkin görünüyor bence. (örn. Belendithas olarak yazması gerekirken BELENDİTHAS olarak yazılı)