Strategyturk Forumları
Oyun Sohbet - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Genel Forumlar (https://forum.strategyturk.com/forum-genel-forumlar)
+--- Forum: Oyun Forum (https://forum.strategyturk.com/forum-oyun-forum)
+--- Konu Başlığı: Oyun Sohbet (/konu-oyun-sohbet)

Oyun Sohbet - baywatch06 - 02-09-2020

FAr cry 3 ü denedim az önce ama beğenmedim oynanışını 4 kadar akıcı değil bence

Oyun Sohbet - baywatch06 - 05-09-2020

Far cry 3 te buradaki relici nasıl alacam Pt2Mvh.jpg

youtubedeki videolar istediğim yeri göstermiyordu

Oyun Sohbet - altnkurt - 05-09-2020

Mağaralar var. Yüzeyde bulamıyorsan mağara girişi ara etrafta. Suyun altından gidilen mağaralar da mevcut. Girişleri çok uzakta olabiliyor. Burada mesela az alt kısmındaki mavi nokta gibi yeri denerdim ben. Olmazsa nehir tarafına bak. Nehirden mağaralara açılan girişler var.

teşekkürler dediğin yerde nehir yada gizli bir mağara bulamadım her tarafa baktım @altnkurt tepeye çıkıyorum altta diyor ama girişi bir türlü buamadım nehir bağlantısı olsa dalar girerimde

Oyun Sohbet - altnkurt - 05-09-2020

O zaman nehire bak. Nehirden girişler olabiliyor.

@altnkurt haklısın biraz uğraştırıcı oldu ama gizli bir mağara buldum tesekkurler

Oyun Sohbet - baywatch06 - 09-09-2020

Far cry 2 fortune editions nedir oynanmaya değer midir

Oyun Sohbet - baywatch06 - 13-09-2020

facebook oyunları neden hiç bitmeyecek gibi tasarlanıyor

Oyun Sohbet - Onur34 - 13-09-2020

(13-09-2020, 16:51)baywatch06 : facebook oyunları neden hiç bitmeyecek gibi tasarlanıyor

Tasarlayanlar bitmesini istemiyor demek ki.

Oyun Sohbet - reddga - 20-09-2020

Bu yıl paylaştıkları güncellemeler oldukça umut vaad edici, çıkışına yine daha en az 2-3 yıl var gibi ama ilerleme katettiklerini görmek çok güzel.

Oyun Sohbet - altnkurt - 25-09-2020

Geçtiğimiz aylarda parayla RDR2 Türkçe yaması satma skandalı çıkmıştı. Rockstar bu yamayı kaldırtıp ücretsiz dahi devam ettirilmesine müsaade etmedi. Olayların devamında bugün Take2 kararıyla Rockstar oyunlarındaki (GTA, LA Noire vs.) ücretli/ücretsiz tüm türkçe yamalar kaldırtılıyor.

Bizdeki oyuncu kitlesi de ikiye bölünmüş durumda. Bi taraf para karşılığı satmaya çalışanlara sizin yüzünüzden elimizdeki yamalar da kaldırılıyo diye suçlarken diğer taraf da siz şikayet ettiniz bu yüzden bunlar başımıza geldi şeklinde birbirlerini suçluyorlar.

Oyun Sohbet - reddga - 25-09-2020

Ücretsiz olmasında ne sıkıntı var onu anlamadım ama her türlü bu olayların yaşanması hoş bir durum değil.

Böylesi saçma olaylara meze olmaktansa kendi marka değerini zedeleyecek şeylerin önünü kesmiş oluyorlar bu sayede.

Oyun Sohbet - Defterdar - 25-09-2020

Peki bir daha bu yamalara erişemeyecek miyiz? Yoksa bu karar sadece bir karar mı?

İşin arkaplanını veya bürokrasisini çok bilmiyorum. Anladığım kadarıyla Rockstar Türkiye direkt kendisi ilgileniyor artık bu "sorunla". İşe biraz ciddi yaklaşıyorlar sanıyorum. Yamaları gördükleri her yere ihtarname atabilirler. Ama bu benim kendi yorumum tabi. Analiz olarak düşünmeyin.

Oyun Sohbet - Enesrar - 25-09-2020

Umarım rockstar bir güzellik yapar ve Türkçe dil desteği ekler

Oyun Sohbet - Doraemon - 25-09-2020

(25-09-2020, 18:46)reddga : Ücretsiz olmasında ne sıkıntı var onu anlamadım ama her türlü bu olayların yaşanması hoş bir durum değil.

Olayın para olduğunu düşünmüyorum. Rockstar (daha doğrusu TakeTwo) genel olarak mod işlerine epey sert yaklaşıyor, bir noktada "korsan içerik" olarak değerlendiriyor. Daha önce mod launcher'larını zorla kaldırtmışlardı. Türkçe yamaları da bundan nasibini alıyor.

Oyun Sohbet - Doraemon - 26-09-2020

Yıllar sonra hem Metal Gear Solid I ve II hem de Freedom Fighters PC'de gog.com üzerinden dijital olarak satışı sunuldu. Fakat ikisi de Steam'de yok ve gog'da da Türk Lirası desteği olmadığı için oyunlar haliyle çok pahalı.

Oyun Sohbet - baywatch06 - 27-09-2020

Hukuki açıdan doğru bir şey yapıyorlar. lakin bunların suçlusu animus denilen çeviri grubu bence her şeyi parayla yaptıkları için tepki çekti eğer bu grup oluşmasaydı bence her şey güllük gülistanlık olacaktı

Oyun Sohbet - Doraemon - 28-09-2020

(26-09-2020, 04:09)Doraemon : Yıllar sonra hem Metal Gear Solid I ve II hem de Freedom Fighters PC'de gog.com üzerinden dijital olarak satışı sunuldu. Fakat ikisi de Steam'de yok ve gog'da da Türk Lirası desteği olmadığı için oyunlar haliyle çok pahalı.

FF Steam'de 25 lira fiyatıyla çıkış yapmış. Şu an indirimde ve 16.50 lira. Darısı Metal Gear Solid'lerin başına.