Strategyturk Forumları
Forum Öneri Merkezi - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Ana Forumlar (https://forum.strategyturk.com/forum-ana-forumlar)
+--- Forum: Strategyturk (https://forum.strategyturk.com/forum-strategyturk)
+--- Konu Başlığı: Forum Öneri Merkezi (/konu-forum-oneri-merkezi)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Forum Öneri Merkezi - BigUnicorn - 18-08-2020

(18-08-2020, 10:32)baywatch06 :
(17-08-2020, 20:03)elefsar : İmperium'u kazanılmış para gidi değil de kazanılmış rütbe gibi düşünebilirsin. Apoletleri söküp avatar mı almak istiyorsun?

Evet istiyorum millet etkinliklerden özel avatar alıyor ama ben özel avatar alamıyorum sırf rehber ve hikaye yazamadığım için alamıyorum imperiumları özel para gibi düşünürsek özel avatar için 20 tane imperiumum olsa verirdim özel avatar yaptırırdım forumda bu konuda adaletsizlik var herkesin her şeye ulaşma hakkı olmalı imperiumlar karşılığında.

Sen 5 imperium u nasıl aldın havadan sudan mı verdiler??? 

Demek ki birşeyler yazabiliyorsun.

Forum Öneri Merkezi - baywatch06 - 23-11-2020

çöp kutusuna gönderilen mesajlar otomatik olarak silinme gibi bir özellik eklenebilir mi

Forum Öneri Merkezi - Kurt Knispel - 16-01-2021

Konu dışına "Çin Gündemi" konusu açılabilir mi? Sadece Çin odaklı paylaşımlar yapmak istiyorum.

Forum Öneri Merkezi - Eladorr - 16-01-2021

Çin konusu mutlaka olmalı bence de. Hatta Rusya da olabilir.

Forum Öneri Merkezi - Duman - 17-01-2021

Açtım, ana konu önerilerini buradan yapalım. Rağbet görmeyen ana konular daha büyük ana konularla birleştirilebilir.

Forum Öneri Merkezi - Yasin Ahmet - 27-01-2021

Spotify linkleri paylaşma eklenebilir mi? Dinlediğiniz müzikler konusuna atayım dedim ancak sadece Youtube gibi videolu yerler atılabiliyor sanırım.

Forum Öneri Merkezi - elefsar - 27-01-2021

Aynı müziğin youtube versiyonunu atabilirsin bence. Nihayetinde spotify paylaşsan da, sadece spotify kullananlar açabilecek.

Forum Öneri Merkezi - Fe_oxay - 29-01-2021

Video kaynağı olarak Reddit eklemeli bence.

Forum Öneri Merkezi - Duman - 31-01-2021

(27-01-2021, 18:58)Yasin Ahmet : Spotify linkleri paylaşma eklenebilir mi? Dinlediğiniz müzikler konusuna atayım dedim ancak sadece Youtube gibi videolu yerler atılabiliyor sanırım.

Ekledim, spotify=album/track/playlist olarak kullanılabiliyor. Kod arasına URL'deki kodu ekliyorsunuz.

Forum Öneri Merkezi - unonimus - 31-01-2021

Böyle mi:

Forum Öneri Merkezi - Athule - 22-11-2021

Mesaj editöründe kullandığımız punto değerini belirten bir işaret eklenebilir. Punto değerini değiştirmek istediğimde hangi puntoda olduğunu bilmediğim için deneyerek bulmam gerekiyor.

Forum Öneri Merkezi - PiriReis - 13-01-2022

1. Yorum panelinde spoiler dugmesini bulamadim.. ek olarak spoiler kodunu icerecek bir dugme. 

Buyuk resimlerde otomatik spoiler icine alma mumkunse bu sayfalarin daha hizli acilmasina yol acar.

aX0NBp.jpg

2. Siteye yardim amacli Paypal ve kripto parasi adresleri. 

3. Tema tercihlerinde daha az koyu renklerin eklenmesi.

Forum Öneri Merkezi - Takeda Akane - 13-01-2022

Spoiler düğmesini bende çok aradım. :smiling:

Forum Öneri Merkezi - Duman - 13-01-2022

Şu sıralar forumda yapısal/teknik çalışmalar yerine biraz daha içerik çalışmalarına odaklanmış durumdayız.

Mesaj editöründe kullanılan punto diye bir değer yok, varsayılan punto için herhangi bir büyüklük değeri verilmemiş olması gerekiyor, verilmişse silgi ile varsayılana dönülebiliyor. 3 varsayılandan küçük, 4 varsayılandan biraz büyük.

Görsellerin spoiler içerisinde olmaları sayfanın daha hızlı yüklenmesini sağlamıyor, geçmişte mesaj editörüne spoiler butonu ekliyorduk fakat her yazılım güncellemesinde yeniden eklemek gerektiği için bir yerden sonra eklenmedi.

Paypal bildiğim kadarıyla Türkiye'ye hizmet vermiyor.

Forum Öneri Merkezi - Yasin Ahmet - 19-08-2022

Forum 20 saniyede bir veya belirlenen uygun bir saniye ölçeğinde sürekli yenilenmeli, böylece refresh atmak zorunda kalmayız. Client tarafı belirlenen o aralıkta server'a sinyal gönderebilir, orada da eğer yeni bildirim/bakılan konuya yeni ileti durumunda pozitif sinyal gönderir böylece sayfa otomatik olarak herşeyi yeniden yüklemeksizin güncellenir. Hem veri tasarrufu olur, hem daha canlı bir arayüze sahip oluruz.

Forum Öneri Merkezi - unonimus - 19-08-2022

WDS kategorisi de istiyor musun :xd: ?

Forum Öneri Merkezi - Yasin Ahmet - 19-08-2022

(19-08-2022, 13:51)unonimus : WDS kategorisi de istiyor musun :xd: ?

Sen istiyor musun

Forum Öneri Merkezi - Duman - 19-08-2022

Güncel Konular kısmı otomatik yenileniyor, forumun geri kalanında da güncellenecek bir durum yok.

Forum Öneri Merkezi - Yasin Ahmet - 13-10-2022

Şifre yenileme sistemi bence yenilenmeli, yenileme talebi yolladım yaklaşık 24 saatir e-mail ulaşmadı. Daha önce de aynı vaka olmuştu, şu anki sistem sıkıntılı. Önceki güncelleme önerim de bildirimler içindi, eğer güncel bi bildirim gelirse bildirim kutucuğu da güncellenmeli bence.

Forum Öneri Merkezi - unonimus - 28-03-2023

(19-08-2022, 14:13)Yasin Ahmet :
(19-08-2022, 13:51)unonimus : WDS kategorisi de istiyor musun :xd: ?

Sen istiyor musun

Evet.