Strategyturk Forumları
Forum Öneri Merkezi - Baskı Önizleme

+- Strategyturk Forumları (https://forum.strategyturk.com)
+-- Forum: Ana Forumlar (https://forum.strategyturk.com/forum-ana-forumlar)
+--- Forum: Strategyturk (https://forum.strategyturk.com/forum-strategyturk)
+--- Konu Başlığı: Forum Öneri Merkezi (/konu-forum-oneri-merkezi)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

RE: Öneri ve Şikayetleriniz - Duman - 18-08-2015

Normalde çerez olarak browserın o bilgiyi saklaması gerekiyor, o duruma bakacağım.

House, forumda çevrimdışı olarak takılıp mesaj atmak isteyince foruma giriş yapmak zaten herkesin yaptığı bir şey değil zaten şuanda Ziyaretçi (Pleb) izinleri tam olarak ayarlanmadı yani yakın bir sürede Ziyaretçi olarak her foruma giremeyebilirsin veya bazı öğeleri göremeyebilirsin.

RE: Öneri ve Şikayetleriniz - House - 21-08-2015

Evet 3 günlük Caesar'lık maceramdan sonra baktım hemen avatarların boyutu arttırılmış benim Caesar olmuş 'little caesar'. Şimdi bende 100x100 avatar yapsam bu sefer 250x250 avatar mı yapacak Duman boşver dedim.

Geyiği geçersek avatar arkaplanının nick'lerin yazdığı koyu gri arkaplan olması daha güzel olur.

RE: Öneri ve Şikayetleriniz - Duman - 21-08-2015

Galeriden secseydin 100x100 olurdu kendiliginden sen kaydedip kendin yukledin sanirim kucuk avatari - ki normal temada biz uyelerin avatar yuklemesini kaldirdik diger temalarda unutulmus sanirim gelince bakacagim.

RE: Öneri ve Şikayetleriniz - House - 21-08-2015

Yok avatar boyutunu sormuyorum arkaplan açık gri kalıyor onu koyu gri yaparsanız daha hoş görünüm olur diyorum yani senin logonun yanındaki açık gri kare şekli gözükmemiş olur göze hoş gelir.

edit: Bak şimdi photoshop'tan arkayı gri yaptım ama açık gri bir çerçeve var bunu aşamıyorum.

RE: Öneri ve Şikayetleriniz - Duman - 21-08-2015

Onun genel olarak bir " sorun " olduğunu düşünmüyorum, benim bahsettiğim mesele farklıydı zaten şimdi düzelttim onu.

RE: Öneri ve Şikayetleriniz - forever_ducale - 23-08-2015

global.css dosyasında yer alan 
Kod:
post .post_author div.author_avatar img {
   background: #454545;
   box-shadow: 0px 1px 4px rgba(0, 0, 0, 0.09);
   padding: 3px;
   border: 1px solid #2F2F2F;
}

bu kodlar değiştirilip bu şekilde yapılır ise daha güzel duracaktır:
Kod:
post .post_author div.author_avatar img {
   background: none;
   box-shadow: none;
   padding: 3px;
   border: none;
}

RE: Öneri ve Şikayetleriniz - Snyk - 23-08-2015

Doğrudur.

c0TyiLI.png

Yeni Başlık - GespensterPanzer - 31-08-2015

Açıkçası Forumunuzu yeni duydum başka bir yerdeki referansınız sayesinde üye oldum, içerikler ve strateji konusunda dopdolu bir forum.
Benim önerim ise Focus Interactive için yeni bir başlık açılması, takip eden arkadaşlar Wargame serilerini ve içeriklerini biliyorlardır zaten, bunun dışında şimdi de Act of Aggresion çıktı,
Hem ilgilenen arkadaşlara da bir kapı açılmış olur :)

RE: Yeni Başlık - Duman - 31-08-2015

Act of Agression ve Company of Heroes ile ilgili bölümler açmayı düşünüyoruz ancak bunun için öncelikle bu oyunların bölümleriyle ilgilenebilecek üyeler olması gerekiyor.

RE: Yeni Başlık - GespensterPanzer - 31-08-2015

Ben forumunuza yeni üye oldum şuanlık biraz öbür başlıklarda takılrıım, zamanla ilgilenen arkadaşlar oldukça açılır umarım :)

RE: Öneri ve Şikayetleriniz - House - 06-10-2015

Mesela ileti beğenenlerin kim olduğu yazmamalı Plaza'daki gibi. #darkradinbasınaiscikarmak

RE: Öneri ve Şikayetleriniz - Duman - 06-10-2015

Niye yazmamali?

Bilmem ileride tartışma çıkar belki yada millet önyargılı davranır vs. Plaza'da gizlenmiş isimler.

RE: Öneri ve Şikayetleriniz - Duman - 06-10-2015

Plazada beğenmeme var çünkü.

Lütfen, beğenmemek değil o "respectfully disagree". :)

RE: Öneri ve Şikayetleriniz - fff7 - 06-10-2015

Alt forum resimleri kalkmalı ve alt forum başlıkları o kadar yer kaplamamalı bence.Konu sabitlemeye yer kalmamış çünkü.

RE: Öneri ve Şikayetleriniz - Duman - 07-10-2015

EU4 alt bölümlerinde değişiklik yaptım deneme amaçlı, harcadığı alan pek azalmadı.
Görsel

Meseleyi bu tarz bölümleri " ana bölüm " haline getirerek çözeceğim.
Yani EUIV ile ilgili meseleler direkt olarak EUIV 'e değil, EUIV - Genel diye yine bir alt bölüme yazılacak.
Ana EUIV bölümü ise kilitli olacak ve sadece altbölümleri gösterecek tıklanması durumunda.

RE: Öneri ve Şikayetleriniz - Duman - 16-10-2015

Profil ayarlarında o şekilde bir ayar yapılmamış olmasına rağmen takibe aldığı bir konuya mesaj atıldığında otomatik özel mesaj alanlar var mı? Bu şekilde bir bildiri aldım geçenlerde.

RE: Öneri ve Şikayetleriniz - GaulTurk - 17-10-2015

İleti kaldırma olmalı bence.

RE: Öneri ve Şikayetleriniz - Duman - 17-10-2015

Karmaşa yaratır.