Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: 2018 Yaz Strategyturk Anime Gecesi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
z9mq8q.png

Anime Kulübü Anime Gecesi etkinliklerimizde amaç kulüp üyeleri ile toplanarak birlikte anime izlerken sohbet etmek. 

Etkinlik 2 farklı türde ilerleyecek; Bulunduğumuz sezonda izlenmeye değer animeleri hepsinin yeni bölümü çıktıktan sonra toplu olarak izlemek ve üyelerin müsaitliğine daha sadık kalacak bir şekilde seçeceğimiz günlerde tamamlanmış, izlemesi keyifli animeleri izlemek. Üstüne sohbet edeceğimiz, tartışabileceğimiz animeler ise yine kulübün bir başka etkinliği çerçevesinde gerçekleşmekte.

Etkinliğe katılmanız için Anime Kulübü üyesi olduktan sonra açtığınız https://www.rabb.it/ hesabıyla bana arkadaşlık yollayabilirsiniz. Etkinlik zamanı bu konuda paylaşacağım oda linki ile odaya erişim sağlayabileceksiniz.

Bu Sezon İzlenen Animeler
Oooley.
Overlord'a ve Hero Academia'ya bir türlü ısınamadım SNK ise tabi ki de severek takip ettiğim bir seri.Overlord ve Academia'nın ilk sezonlarını izledim ama ikinci sezonları pek sarmadı ayrıca tavsiyem şu yönde seriler güzel olsa bile ilk defa anime izleyecek arkadaşlara da hitap etmeli açıkçası ben sanmıyorum hero academia izlemeyen birinin 3.sezonu izleyip yorumlayacağını.
(11-07-2018, 00:16)Faramir : [ -> ]Overlord'a ve Hero Academia'ya bir türlü ısınamadım SNK ise tabi ki de severek takip ettiğim bir seri.Overlord ve Academia'nın ilk sezonlarını izledim ama ikinci sezonları pek sarmadı ayrıca tavsiyem şu yönde seriler güzel olsa bile ilk defa anime izleyecek arkadaşlara da hitap etmeli açıkçası ben sanmıyorum hero academia izlemeyen birinin 3.sezonu izleyip yorumlayacağını.

2 tür yapacağız zaten. Birisi izlemeye değer sezonluk animeleri içerirken diğeri izlemesi keyifli güzel animelerden oluşmakta. Birisi eski sezonları izlememişse ya da o animeyi sevmiyorsa diğer etkinliğe katılabilir.

Hikayesi sağlam, üstüne konuşulabilecek animeler ise şuan FMA:B'de yaptığımız etkinlikler için ayrılacak.
(11-07-2018, 02:41)Ayro : [ -> ]
(11-07-2018, 00:16)Faramir : [ -> ]Overlord'a ve Hero Academia'ya bir türlü ısınamadım SNK ise tabi ki de severek takip ettiğim bir seri.Overlord ve Academia'nın ilk sezonlarını izledim ama ikinci sezonları pek sarmadı ayrıca tavsiyem şu yönde seriler güzel olsa bile ilk defa anime izleyecek arkadaşlara da hitap etmeli açıkçası ben sanmıyorum hero academia izlemeyen birinin 3.sezonu izleyip yorumlayacağını.

2 tür yapacağız zaten. Birisi izlemeye değer sezonluk animeleri içerirken diğeri izlemesi keyifli güzel animelerden oluşmakta. Birisi eski sezonları izlememeişse ya da o animeyi sevmiyorsa diğer etkinliğe katılabilir.

Hikayesi sağlam, üstüne konuşulabilecek animeler ise şuan FMA:B'de yaptığımız etkinlikler için ayrılacak.

Peki o zaman bilgilendirme için teşekkürler.
Sezon dışında izleyeceğimiz animelere Durarara!! ve Boku No Hero Academia eklendi, Pazar günü ilk etkinliğimizi yapacağız. Bu iki animeden sonra Overord 3'ün ilk bölümünü izleriz. 

Bu arada etkinliklere katılmak isteyenler etkinlik zamanı mention almak istiyorsa konuda belirtebilir.
Yapılacağı saat tam belirtilirse çok güzel olur.Overlordun 2.sezonu izlememiştim 2 güne bitiririm heralde.
(13-07-2018, 01:15)Yohaynes : [ -> ]Yapılacağı saat tam belirtilirse çok güzel olur.Overlordun 2.sezonu izlememiştim 2 güne bitiririm heralde.

Evet saat konusundan bahsetmeyi unutmuşum. 21.30 gibi odayı kuracağım.
Durarara izlemedem Baccano! izlenmeli diye biliyorum ayrı seriler ve farklı zamanlarda geçse de evrenler bağlantılı ve Durarara'da sık sık Baccano'ya gönderme var diye biliyorum.Durarara izleyeceklere duyurulur.
(13-07-2018, 04:08)Faramir : [ -> ]Durarara izlemedem Baccano! izlenmeli diye biliyorum ayrı seriler ve farklı zamanlarda geçse de evrenler bağlantılı ve Durarara'da sık sık Baccano'ya gönderme var diye biliyorum.Durarara izleyeceklere duyurulur.

Aralarında hikayesel olarak bir bağlantı yok, sadece Durarara!! bazen Baccano'ya göndermeler de bulunuyor ancak onlar da kritik değil.

30 dakika içinde ilk etkinliğimize başlıyoruz.
(15-07-2018, 20:59)Ayro : [ -> ]
(13-07-2018, 04:08)Faramir : [ -> ]Durarara izlemedem Baccano! izlenmeli diye biliyorum ayrı seriler ve farklı zamanlarda geçse de evrenler bağlantılı ve Durarara'da sık sık Baccano'ya gönderme var diye biliyorum.Durarara izleyeceklere duyurulur.

Aralarında hikayesel olarak bir bağlantı yok, sadece Durarara!! bazen Baccano'ya göndermeler de bulunuyor ancak onlar da kritik değil.

30 dakika içinde ilk etkinliğimize başlıyoruz.

Baccano yu izlemiş ve beğenmiştim.Durarara'ya ise henüz başlamadım vaktim olmadı pek bilgilendirme için sağolun.
Yettim.
Hangi anime izlenecek bugun tam olarak anlamadim.
Şu an Boku no Hero Academia birinci bölümdeyiz.
Valla ben çok zevk aldım her hafta gelmeye çalışırım bu etkinliğe artık.Arada sırada movie de çakarsak tadından yenmez.
Bugünkü etkinlik çok güzeldi baya eğlendim.
İlk gecemizi gerçekleştirdik. ile Overlord 3 1. Bölüm izledikten sonra nin de katılmasıyla Boku No Hero Academia 4. bölüme kadar geldik.

unknown.png

Katılan herkese teşekkürler.
Eğlenceli vakit geçirdik ama etkinlik cumartesi veya cuma olsa daha iyi olur.
Güzel etkinlik oldu ileriki etkinliklerde daha organize & kalabalık oluruz.
Sayfalar: 1 2 3