Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Medieval 2 - Multiplayer Sohbet
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
55c8684d4ffa32e116a36954.still

Sohbeti buradan yapalım.

Böyle bir konu açmamın asıl sebebi tur konusunda soru falan sorulduğunda tur arkada kalıyor ve oynayacak kişi turu göremiyor.

Benim bir sorum olacaktı.

Ben aforoz ülkeler Haçlı seferinde oy kullanamaz diye düşünüyorum. Doğru mu ?
Öyle zaten. Düşünme değil kurallarda yazıyor.
B6NQWg.jpg

Fort içinde en az 180 asker bulundurulması kuralı ihlali.Turumu verilecek cezaya göre oynayacağım.
Aklıma gelmedi gelseydi o tur paralı asker alabilirdim. Ki kuralda eksiklik var bana kalırsa. En iyi generalim onun için 300 adam feda ederim ben. Turuma bakılabilir aklıma gelseydi paralı asker alırdım 350 florine paralılar var. Kasten yapmadım.

Oyunun gidişatını etkilemediği için ve kasten yapmadığım için paralı askerleri bu tur almayı talep ediyorum. Resim atarım sanıırm diğer hotseatte fort ihlali olmuştu ceza gelmemişti...
p8kJQr.jpg

Ajan açıyor zaten kapıyı generalinde ölüyor.Benim önerim; bende bu tur içinde az adam olan bir fort kurayım.Kasıt olmadığını tahmin edebiliyorum.Birdahakine daha dikkatli oynarsın.Yinede son karar nun.
Az adamli bir fort kur. Bekleme olmasın. :)
Medieval 2 Total war Kingdoms aldim steam dan. 1. Hotseat lara artik katilabiliyormuyuz? 2. Kingdoms la gelen Crusades, Teutonic, Americas ve Britian hikâyeler icin hotseat kursak katilim olur mu?
Hotseatlara katılman için malesef 1.3 versiyonu lazım. Bu sürümde açılıyor çoğu hotseat. İstersen bu sürümde de kurabilirsin katılım olur mu bilemem sonuçta insanların katılmak isteyip istemeyeceğine bağlı. :D
(11-12-2015, 00:23)PiriReis : [ -> ]Medieval 2 Total war Kingdoms aldim steam dan. 1. Hotseat lara artik katilabiliyormuyuz? 2. Kingdoms la gelen₣$Crusades, Teutonic, Americas ve Britian hikâyeler icin hotseat kursak katilim olur mu?

Steam versiyonu olan yeterli sayıda oyuncu bulursak neden oynamayalım?
Bir ülke neden durup dururken her şehrinde auto-manage'a geçer?
Oyunda bir bug var.

Eğer single player bölümünde auto manage açıksa hotseatde de açılır. Ya onu açık unutup girdin ya da turuna biri girmiştir açık kalmıştır.

Aklıma başka bir şey gelmedi.:D
(11-12-2015, 16:45)Duman : [ -> ]Bir ülke neden durup dururken her şehrinde auto-manage'a geçer?

Aynısı bende de oluyor, her tur. diğer hotseatlerde olmuyor ama timur moğol olduğumuz hotseatte oluyor.
ben hiç br zaman auto manage kullanmam bi yanlısnız var yada oyundan kaynaklı.
o8l4pX.jpg
Soğuklardan galiba oyunlar dondu. Çok yavaşladık hadi bir hızlanalım. :D

Skype grubu açılsa güzel olur. Belki turlar hızlanır.
Papa'ya para vermek kurallara aykırı mı ? Ona göre oynayacağım.
Hayır. 2 tane şehir verdin yetmedi bir de para mı verecen :D bana ver bana
Yasak olmadığına göre turumu oynadım.
İstatistiklere göz gezdirdim de Raijin SoW'de iyi para yapmış :)
Çanakkale boğazını geçip geçmeyeceğini tartıştığımız moğol orduları vardıya sadece atlılar geçer diyordu.O ordular sadece atlılardan oluşuyomuş :D :D
Sayfalar: 1 2