Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: The Elder Scrolls V: Skyrim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
(06-12-2016, 21:16)zencefil : [ -> ]Vampir lordunun kızı ile bir görev esnasında bir konuşmamız var. Orada bize senin ailen var mı diye soru soruyor ve 3 seçenek çıkıyor. Ne olduklarını söylemeyimde kendiniz görün :D görev ise annesi ile ilgili olan bir görev. Karakterimizin bir geçmişi var aslında.

Annesi için o diyara gittim ama konuşmayı hatırlamıyorum :D
Special Ediiton Türkçe yaması çıkmış: https://mods.bethesda.net/#en/workshop/s...il/3334910
Dawnguard:

Ejder Köprüsünde bir rahibin izini ararken...

Kurtarma görevi:
Grafikler yakıyo.
Satin aldim lakin benim bilgisayarim 4 gb rami ve 2 gb Kart grafigi var  ve oyun 8 gb ram istiyor...

lakin oyunun normal versiyonunda 4 gb ram yeterli yaziyor sizce benim bilgisayar oyunu kaldirabilir mi ?
Kaldırabilir.
Kaldırır ama kasar.
İmperial
İsyancılara merhamet yok
Forumun en dengeli anketlerinden biri olabilir bu konudaki anket.
Ben hala oyumu kullanmadım yalnız :D Ben %60 Imperial'ciyim ama %40 Stormcloak'a saygım var. Şimdi şurdan Imperial'e oyumu bassam 23-23 olur :D

Yalnız konunun ana iletisindeki Stormcloak provakasyonu çok yanlı ve yanlış. Imperial'cileri kızdıracak cinsten.
Bende henüz kullanmamış bulunmaktayım ama benim imkanım olsa iki tarafı gördüğüm yerde keserim.
Skyrim'i yükleyip sadece önemli modları kurdum.

Görsel

Skyrim'in ormanlarını özlemişim.
Modları söyler misin
Bende yazin baslamayi düşünüyorum. Kullandiginiz güzel modlardan bahsederseniz iyi olur.
13.levelle sonda takılınca böyle yan görevleei yapnak farz oldu lakin kurt adamlık mı vampirlik mi?
Burdan söylemenin pek bi anlamı olmaz zira rehber tadında bir tavsiye konusu açmam gerekir. Eğer ki otururken aklıma dank edip şu Skyrim mod konusunu açayım dersem o zaman güzel olur.

Vampirlik derdim.
Ben thalmordan tarafım o yüzden oyum stormcloaklara (ònceki oyunları oynayan bilir) Long live Thalmor! Long live Aldmeri dominion.

Vampirlik daha iyi bu arada.
Görsel

Bir sonraki ekran görüntüsü etkinliğine malzeme çıkıyor  :grinn:
oyunumu açtırma istersen :D
Aç aç merak ettirme böyle.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17