Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: 4. Dönem Aedile Alımları
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
1r74zN.png
W9PLd4.png

4. Dönem Aedile Alımları
Bu konu altından konunun içerisinde bulunan formu doldurarak Aedile başvurusu yapabilirsiniz.

Aedile Görev Tanımı
  • Atandığı bölümün genel düzenini sağlamak.
  • Atandığı bölüme içerik sağlamak.
  • Atandığı bölümün oyuncularını foruma çekecek tanıtımlar yapmak.
  • Atandığı bölümde ilgi çekecek etkinlikler düzenlemek.
  • Atandığı bölümde sürekli güncellenmesi gereken konuları diri tutmak.
  • Atandığı bölümdeki rehber talep konusu ile ilgilenmek.

Alıntı:Başvurulan forumlar : 
Başvurulan forumda açılmış konu linkleri :

Öncelikli Alım Yapılan Bölümler - Bu bölümlere başvurmanız seçilme şansınızı arttırır. Her Aedile'nin 3 ila 4 arasında bölümde sorumlu olması uygundur.

Forum içerisideki rütbeleri bu konudan daha ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.
Dawn of war 2 , Victoria 2 ve Age of Empires 3 çok oynamış birisi olarak ben varım diyorum.
Başvurulan forumlar : Eu4 Ve COH 1
Başvurulan forumda açılmış konu linkleri :
http://forum.strategyturk.com/showthread.php?tid=770
Buna Ek olarak Eu4'te 358 saat
COH'ta ise 57 Saat oynama sürem var. (Benim Steamden bakabilirsiniz Momlak)
Moda alınmıyacağımı bilerek ikinci kez başvuruyorum :D
Her türe başvuruyorum. Konularım aşırı derecede fazla. Benim konu açışlarıma bakarsanız farkedersiniz.

(Öncelikli olarak Konu Dışı, Paradox Oyunları)
Victoria 2 bölümüne başvuruyorum fakat rütbeleri iyi bilmediğim için düzenlemeler için en düşüğünden bir mod olabilirim.

Victoria 2 deki konularıma bakabilirsiniz.

Aedile en düşük modmuş zaten cahilliğimin kusuruna bakmayın :( .
Başvurulan Forumlar: Total War: Warhammer, Crusader Kings 2

Başvurma Sebebim: Crusader Kings 2 hakkında çok fazla bilgim ve tecrübem var." Hanedanınızı Yollayın " başlığından beni Istvan olarak tanırlar. Orada gerek soru başlığından gerekse özel mesajdan arkadaşlarıma yardımcı oldum elimden geldiğince. Crusader Kings 2 başlığına ilk girdiğimde bölüm ölmeden mezara konmuştu. Benim sürekli fotoğraf atıp zevkle oynamam sayesinde diğer Ck 2 ye gönül vermiş dostlarda bana katıldı ve bölüm canlandı. 

Bu siteyi seviyorum. İki katı fazlasını burada yapmak istiyorum. Farklı metotlarla insanlara Ck 2 yi sevdirebileceğime inanıyorum. 

Total War: Warhammer içinde aynı özveriyi gösterebileceğimi düşünüyorum. 

Ayrıca bütün Paradox ve Total War oyunlarım orjinal. CK 2 de en uç portreye  bile para vermiş birisiyim.
Başvurduğum bölümler Victoria 2 ve Company Of Heroes.

Victoria 2'de multiler düzenliyorum ve gerekirse yeni oyunculara yardım edebilirim.

Forumda biraz acemiyim ama forumun fonksiyonlarını zamanla öğreneceğime inanıyorum.
Not:Wayfear'da Vic2'de gayet iyi bir oyuncu ve oyuna mod çıkarmışlığı bile var.
Başvurulan Bölüm:Age of Empires III
Başvurma Nedeni:Çok tecrübeli olduğum bir oyun aynı zamanda ilerki sürelerde rehberler açmayı düşünüyorum.Konu sabitleme ve benzeri olaylarda yardımcı olabilir ve bazı üyelerin o bölgeye girişini sağlayabilirim.Aynı zamanda bu bölümü diri tutabileceğimi garanti ederim.

Başvurulan Bölüm:Oyun Sohbet
Başvurma Nedeni:Bu bölge yerine aslında "Diğer Oyunlar" yada "Başka Strateji Oyunları" gibi bir bölüm olsaydı katılımım o yönde değişebilirdi.Genel olarak öncelikle bu bölüme yetkili olarak girmeyi çok istiyorum çünkü bu bölüm üzerinde yetkili olsamda olmasamda yakın bir süre içerisinde çok büyük bir etkinlik yapmayı planlıyorum.Yetkili olursam bu etkinlikleri çok iyi bir şekilde düzenliyebilirim.Aynı zamanda Talewords Entiriment (yazım hatası olabilir) forumunda çok zaman geçirdim ve neredeyse bütün oyunlarına sahibim.Özellikle Talewords isimli bölüme ve Forum Oyunları bölüme oldukça kaktım olabiliri.Aynı zamanda Planladığım etkinlik "Oyun Sohbet" bölümünde olacağı için orada yektili toplamam Strateji oyunlarına insan çekmemi kesinlikle çok sağlar idi.Aynı şekilde bu bölümüde kesinlikle diri tutabilitim.(Kesinlik veriyorum)Aynı zamanda çoğu popiler server tanıtımları yapabilirim ve bu serverlarda forumdaşa çok yardım olabilirim (7 veya daha fazla serverda admin olarak görev yapıyorum,yaptım)
Bölüm Konuları:59th Jailbreak!

Kısacası Eğer oluyorsa Oyun Sohbet ve alt bölümlerine olmuyorsa AoE 3 bölüme Aedile olmak isterim.Bu iki bölümüde aynı anda idare edebilirim.İnternet foruma girmek için ideal.

Forumda yeni olarak görünüyorum fakat daha önce çok forumda bulundum ve bu forumlarda çok işlemlerde bulundum.Yani bu konularda gerçekten yardım edebilirim.(Özellikle Oyun Sohbet ve TW Entirmantde) Herhangi şekilde bu bölümlerden birine yada ikisine yetkili olmayı çok isterim.Eğer yekti verildikten sonra düzenli bir şekilde aktif olmadığımı farkedersiniz yetkiyi alabilirsiniz.
Sid Meier's Civilization Serisinin 5. oyununun tanıtımı ve modluğuna talibim.

Sid Meier's Civilization serisini 3. oyunundan beridir oynamaktayım. Civilization 5 ile de yaklaşık 400 saat kadar bir geçmişim mevcut. Hali hazırda internette bulunan ingilizce kaynakları türkçeleştirilip sunarak ve kendi makalelerimi paylaşarak bu oyunu anlamak isteyenlere yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.

Olası odaklarım oyun başı rehberleri, mod tanıtımları, multi organizasyonları ve steam canlı destek olabilir.

Steam profilime linkten ulaşabilirsiniz : http://steamcommunity.com/id/ahmetkasif/
Alımlar haftasonuna kadar sürecek.
Sid Meier's Civilization serisinin modluğuna talibim oyunu biliyorum severek oynuyorum mod olursam iyi işler çıkarabileceğimi düşünüyorum. Kanalımda yeni bir seri olarak başlarım rehber tadında videolarla oyuncuları foruma çekeceğimi düşünüyorum. :)
Atamalar tamamlanmıştır, başvuran herkese teşekkürler.