Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: PDXCON 2019
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5

İlk video geldi.
Bu sefer ne duyuracaklar acaba?
Victoria 76 MMO yada İmmortal Victoria for mobile. Trend Boyle yapacak bişey yok.
Battletech gibi birşey duyurmasalar bari.
Victoria 3 olsa keşke.
victoria 3 when
(27-11-2018, 22:42)kampi123 : [ -> ]Battletech gibi birşey duyurmasalar bari.

Battletech'in nesi var? Mis gibi oyun.
Artık Victoria 3 gelsin, lütfen.
EU5 duyurulabilir.
Bundan bir kaç ay önce paradoxun yaptığı bir basın konuşmasında Crusader kings 2'ye ekleyebildikleri her şeyi eklediklerini ve artık Ck2'nin tamamlandığıyla ilgili bir haber vardı. Yani, crusader kings 3 büyük ihtimalle duyrulacak.

İnsanlar Victoria 3'ü çıkaracaklar diye sevinecekken tamda paradox pat diye alın size crusader kings 3 diyecek :D Ve victoriacı tayfa yine fail xd
ck 2nin ekmeğini daha yiyorlar ck 3ü duyuracaklarını sanmam.
Victoria 3 çıkaracaklarını pek zannetmiyorum. Milleti heyecanlandırmaya çalışıyorlar :D
Herkes vic3 çıkacak diye beklentiye girecek ve pat diye ck3ü duyuracaklar 
ck.PNG
project sulla imparator romedu project titus betada bence project titusu duyurucaklar benim beklentim geçen senekiyle aynı soğuk savaş/modern zaman yada victoria 3
(28-11-2018, 19:13)kampi123 : [ -> ]project sulla imparator romedu project titus betada bence project titusu duyurucaklar benim beklentim geçen senekiyle aynı soğuk savaş/modern zaman yada victoria 3

Soğuk savaş oyunu yapmaları için baya bi siyasi, diplomatik sistem geliştirmeleri lazım.
Paradox Geliştiricilerinin Soğuk savaş oyunu yapmayı becerebileceklerini çok zannetmiyorum. Ki yapılabilecekler kısıtlı. Yapılabileceklerden öteye giderse alternatif tarihe girer. Gerçi hoi4, eu4'te alternatif tarih sayılır ama tam değil. Yine tarihsel bi şekilde oynayabiliyosun. Ama cold war oyunu tam alternatif tarih olacak demektir.
(28-11-2018, 19:17)Alduin : [ -> ]
(28-11-2018, 19:13)kampi123 : [ -> ]project sulla imparator romedu project titus betada bence project titusu duyurucaklar benim beklentim geçen senekiyle aynı soğuk savaş/modern zaman yada victoria 3

Soğuk savaş oyunu yapmaları için baya bi siyasi, diplomatik sistem geliştirmeleri lazım.
Paradox Geliştiricilerinin Soğuk savaş oyunu yapmayı becerebileceklerini çok zannetmiyorum. Ki yapılabilecekler kısıtlı. Yapılabileceklerden öteye giderse alternatif tarihe girer. Gerçi hoi4, eu4'te alternatif tarih sayılır ama tam değil.  Yine tarihsel bi şekilde oynayabiliyosun. Ama cold war oyunu tam alternatif tarih olacak demektir.

East vs West
(28-11-2018, 20:00)Ayro : [ -> ]
(28-11-2018, 19:17)Alduin : [ -> ]Soğuk savaş oyunu yapmaları için baya bi siyasi, diplomatik sistem geliştirmeleri lazım.
Paradox Geliştiricilerinin Soğuk savaş oyunu yapmayı becerebileceklerini çok zannetmiyorum. Ki yapılabilecekler kısıtlı. Ama cold war oyunu tam alternatif tarih olacak demektir.

East vs West

Belki çok fazla EvW övgüsü olacak ama, East vs. West tam manası ile bir soğuk savaş oyunuydu. DEFCON, Uzay Yarışı, Birleşmiş Milletler mekanikleri vs. hat safhadaydı. HoI3'ü çok güzel bir şekilde adapte etmişti yapan ekip; biraz daha uğraş ve güncelleme ile mükemmel bir oyun olabilirdi. Ama, Paradox HoI4'ü aksatmayalım diye az kalan işleri bitirmediler. Çok şükür birileri beta sürümü malum sitelere sızdırmışlar da her şeyi görüyoruz.
(28-11-2018, 21:48)Ecdad Computer : [ -> ]
(28-11-2018, 20:00)Ayro : [ -> ]
(28-11-2018, 19:17)Alduin : [ -> ]Soğuk savaş oyunu yapmaları için baya bi siyasi, diplomatik sistem geliştirmeleri lazım.
Paradox Geliştiricilerinin Soğuk savaş oyunu yapmayı becerebileceklerini çok zannetmiyorum. Ki yapılabilecekler kısıtlı. Ama cold war oyunu tam alternatif tarih olacak demektir.

East vs West

Belki çok fazla EvW övgüsü olacak ama, East vs. West tam manası ile bir soğuk savaş oyunuydu. DEFCON, Uzay Yarışı, Birleşmiş Milletler mekanikleri vs. hat safhadaydı. HoI3'ü çok güzel bir şekilde adapte etmişti yapan ekip; biraz daha uğraş ve güncelleme ile mükemmel bir oyun olabilirdi. Ama, Paradox HoI4'ü aksatmayalım diye az kalan işleri bitirmediler. Çok şükür birileri beta sürümü malum sitelere sızdırmışlar da her şeyi görüyoruz.
O Oyunu yapan ekip bl-logic
Paradox geliştiricilerinin şu yaptıkları çoğu oyunu eu4e uyarlama kafasıyla yaptıkları için paradoxun soğuk savaş oyunu yapabileceğini zannetmiyorum.
Hoi3'ü çok güzel bi şekilde adapte etmişlerdi diyorsun eğer bu soğuk savaş oyunu çıkacak ise ve bu hearts of iron 4'e uyarlanacaksa hiç yapılmasın daha iyi.
Ayriyetten teknoloji oyun motorları vs de gelişti dünyada genel olarak. Genel siyasi mekanikler daha gelişmiş hatta animasyonlu olması gerekir.

Paradoxun en son çıkardığı en iyi oyun Victoria 2'ydi. Ondan sonrada Ck2. Pek bi beklentim yok o nedenle.
Şuan çıkacak olan imperator romeye acaba kaç dlc çıkarda oyun tamamlanır dlclerde ne eklenir gözüyle bakıyorsak daha oyun çıkmadan üzücü.
Oyunu ayrı bir ekip yaptı ancak geliştirme sürecinin yarısını Paradox'un kendisi yaptı şirketi satın alıp. Evet belki bu gün yapamayabilirler aynısını, ama ben eldekini bitirmedikleri için kızgınım. Yorumu da biraz EvW'i hatırlatmak için yazdım. Plaza'da hakkında kendi bölümü yok, hakkında da konuşmak pek hoş karşılanmıyor. Elimde imkan olsa imza kampanyası başlatırdım bu oyun için.
Sayfalar: 1 2 3 4 5