Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Steam Access Denied Hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Steam ve steama bağlı hiçbir siteye giremiyorum. VAC vs banım da yok. Herhangi bir şeye girmeye çalıştığımda aşağıdaki hatayı alıyorum. İşin kötüsü Steam desteğe de giremiyorum. Ne yapmam lazım?

Alıntı:Access Denied
You don't have permission to access "http://help.steampowered.com/" on this server.
geçenlerde VaC ban yemişti. Aynı uyarılar ondada oluyordu. Farklı bir bilgisayardan dene. Yoksa geçmiş olsun.
Telefondan mobil veri ile girebiliyorum ama wifi ile giremiyorum. Ne yapmam lazım?
Modemi kapatıp açtım düzeldi. Garip işler ya.
Bilgisayarını telefonun internetine bağlayıp deneyince de giriyorsa sorun internet sağlayıcısında olabilir.

Bazen böyle giriş hataları olabiliyor biraz zaman geçince kendi kendine düzelebilir.

Eğer düzelmezse mobil veriden steam desteğe ticket atar sorunun kaynağını onlara sorabilirsin.

Edit: Ben mesajı yazana kadar düzelmiş bile :p
Vpn kullanmak isteyen olursa linkini vereceğim sitedeki ücretsiz vpn adreslerini kullanarak Windows'ta kendi vpn'nizi ayarlayabilirsiniz.
vpnbook

windows 10 da vpn nasıl ayarlanır..

Ek açıklama: vpn adresleri veya parolaları belirli aralıklarla değiştirilmektedir, çalışmadığı zaman siteye girip vpn bilgilerini güncellemelisiniz.