Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Total War Three Kingdoms DLC Tahmini Konusu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sizce oyuna hangi Dlcler çıkar.

Bence

1-Tiran: Dong Zhuo olarak oynayacağız.

2-Mongol İnvasion: Çine yapılan Moğol akınları konu edinilir.

3-Çin Fethi: Çevre milletlerden biriyle kargaşa içindeki Çin'i fethet.
Göçebe topluluklar için bir DLC olabilir evet. Dong Zhuo'yu da önemli bir şahsiyet olarak paylaşılan önceki yazılardan gördük. Tanıtılan 11 Lord arasında olmadığına göre o da DLC ile gelebilir.
Bence sadece çin değil ilerleyen zamanlarda ufaktan japonyayla olan savaşları da konu alan ek kampanyalı bir dlc çıkabilir. Ama zaten shogun2 de japonyayı konu almışlardı ufakta olsa bir ihtimal var.
Türkleri bekleyen gençler var mı? ya :D :D (hiç zannetmiyorum )
0vy5b3embohf.png

Total war forumda bir kullanıcı bu görüntüyü paylaşarak yeni dlcnin barbarlar hakkında olabileceğinden bahsetmiş.
Ben açıkçası Hiung-nu'yu içeren bir DLC bekliyorum. Çünkü barbar istilalarını içeren bir hikaye anlatılıyor kampanya başında üç krallık döneminden önce. Burada Teoman veya Mete gibi karakterleri görme ihtimalimiz var. Onun dışında Üç Kore Krallığı dönemi de görebiliriz oyunun adı üstünde. Kampanya haritasında Kore toprakları da gözüküyor o da mantıklı bir yürütme olabilir. Dong Zhou'nun gelmesine ise kesin gözle bakıyorum.
Dong Zhuo zaten oynanabiliyor.

Eklentilerin Chapter Pack şeklinde çıkacağını duyurmuşlardı son yazıda. Üç Krallık hikayesinin farklı bölümlerini ele alan, karakterlerin başlangıç noktaları vesaireleri değişecek.
Ben Kahraman dlc yapılacağını düşünüyorum heroları satarlar :D :D
Kan dlcsi