Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Napoleon - Multiplayer: Nisan 2019
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Napoleon_header.jpg

Napolyon Total War Mart Multiplayer Etkinliği

Katılımak için yorum atarak katılma isteğinizi Steam profil linkiniz ile belirtebilirsiniz.

Kurallar oyun başlama esnasında oy birliğiyle belirlenecektir.
Yeterki Katılım sağlandığı taktirde bir gün ve saat belirtilecektir. 

Katılanlar,

4 kişi olursak oynarım.
Orijinal oyuna sahip tüm arkadaşlar davetlidir.Katılmanız önemle rica olur,zaman konusunda endişelenmeyin herkese uygun bir gün bulup hallederiz.

@Duman
@Emirhan
@cemal
@Ahrep
@Sübaşı
@Yabgu Khan
@jax61
@HulkSpider03
@Xepluper
@kurtulus
@PashaZade
@Merco
@TuRuncu
@Feldmarschal
@Gurt
Katılıyorum
Son 1 kişi daha olsak yeter arkadaşlar.
ben ntwyi iade etmiştim etw var diye önümüzdeki indirimlerde alırsam eğer katılmaya çalışırım.
(14-01-2019, 18:40)Gurt : [ -> ] ben ntwyi iade etmiştim etw var diye önümüzdeki indirimlerde alırsam eğer katılmaya çalışırım.

Beklerim ayrıca Empire'da gerçi yazmıştın ama sadece ikimiz varız şuan eğer 2 kişi daha bulursak şayet başlarız sana da uyarsa.

Arkadaşlar koskoca forum'da 1 kişi daha yok mudur katılacak?Beklemedeyim hala zevkli bir oyun olacak emin olun.
Arkadaşlar son bir kişi daha lazım,etkinlik günceldir.
Arkadaşlar hala bir kişi bekliyoruz yok mu oynayabilecek biri hazır tatildeyiz iyi bir oyun olur.
Beklerseniz pazar gecesine kadar oyunu indiricem

*bu akşama kadar da olabilir
(26-01-2019, 04:53)EralpU : [ -> ]Beklerseniz pazar gecesine kadar oyunu indiricem

*bu akşama kadar da olabilir

Bekleriz.
Arkadaşlar isterseniz müsait bir saat belirleyin
Yarın akşam nasıl olur?
Yarın 21.30 da EU4 var
Pazartesi?
Salı günü sınavım var pazartesi akşamı ders çalışırım isterseniz bu akşam yapalım
Bu akşam olacağını pek zannetmem ama olursa gelirim.

Yarın herkes için uygunsa 7-8 gibi oynayalım arkadaşlar.
Olur.
Ben de katılmak isterim.
Sayfalar: 1 2