Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Counter-Strike: Global Offensive
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Su oyuna alisamadim

Silah yarisi modunda 243 ya da 253 ile tek yemistim fakat sanirsam ayni adama sarjor bosaltmama ragmen olduremedim... Ne sacma istir bu
Aynı silah mı? Büyük ihtimal adam sana awp veya pompalı ile hs atarken sen ona glock ile ateş etmeyi denedin.
VYvNDP.jpg
Karşı takımı çoşturduk başta kaybediyorduk 3-4 el sonra çevirdik.Adamlar nova karşı taraf erken çekmişin screenshotu 2 silver 3 nova vardı karşıda benim takımdaki novalarıda geçtim.
Bi rank atlayabilseydim  10-15 kupadır silver elitim arada hacker gelip duruyor tam atlicakken yada veletler.

Dün akşam attığım ilginç atışları bir video haline getirdim. Overwatch bani yemezsem iyidir.
Raporladım hemen ban yiyeceksin.
Hahah güzel video, sondakini o kadar video izlememe rağmen hiç benzerini görmemiştim. Şu ana kadar gördüğüm en ballı CS:GO oyuncusu olabilirsin. Eğer raporlandıysan başın belada, çünkü ben çoktan aim hack demiştim bile. Tabancalar ile kill aldıktan sonraki tepkilerinden belli oluyor vurmayı beklemediğin :-D :-D :-D
Aynen, biri bana gelip, şaka olsun diye bilgisayarına aim bot attık dese inanacağım. Bu arada troll olsun diye dislike atanlar nerede gelsinler bir buraya  :-I
Yersen b den middekine attığın hs yüzünden yersin.

Kendimden şüphelenmeye başladım.
artık nova değilim.Berbaer girdiğim biri ben yokken basit eğlencede 1 el hack açıp yakalandı mal.Birçok kişi olarak cezalandırıldık :D
Novadan gmüş 4 e düştüm 14 kupam 4 lv im silindi
8901D77A30A28A98ACF8B703846DC9544A11476F

Not: Casual değil.
report redtay , bugün keleşle b kapı aralığından awpli adama yanlışlıkla tek attım :D onu aklıma getirdin kırmızı tay

Daha demin oynadığım elden kısa bir kare. Aslında böyle birden fazla vardı ama aralarından bunu seçtim. Şu Windows 10 ile gelen program ile kayıt ettim ama hem görsel olarak kötü kaydetmiş hem de sesi kaydetmemiş. Takımdan biri "Long Doors" dedi. Ben ilk kapının ardında sanıyordum ama ikinci kapının ardındaymış adam.

Yani sesi acik izlemedim ama ayak sesini duymus olabilir adamin rastgele de sikmistir denk gelmistir.
Oradaki kapıya ateş etme amacın o kapının arkasında saklanıyorsa vurmaktı değil mi? Ama o kapının arkasındakini wallbang ile vurmak için çok daha geniş bir açı ile ateş etmek gerekiyor. Süper Loto falan oyna şansın gitmeden :D

Sabah oynadığım oyundan bazı "headshot"lar. Youtube'a yüklediğim videoların kalitesi bozuluyor, neden bilen var mı ?
Nice hack. Reported!
Görsel

Dünden beri pingim böyle çözümünü bilen var mı?
Toplanıp 5 v 5 atabiliriz aramızda ? Gerçi 3 aydır girmiyorum.
Az önce 10. rek galibiyetini alarak Gümüş IV ten rütbeleme sistemine girdim.
76 saat oyun süremin olması sizi aldatmasın Aralık 2014 te oyunu aldım arada bir açtım kimseyi vuramayıp sinirlenip kapattım.İlk 30 saat böyle geçti.Bu yaz başında yakın arkadaş alınca bende oynamaya başladım (bu ana kadar hiç rekabetçi girmemiştim :D ) bir iki kişiyi vurunca bide arkadaşlarla rekabet içine girince (sen vurdun ben vurdum muhabbeti :P )oyun sardı 2-3 ay içinde 45-50 saat civarı oynadım.Yinede noob olduğumu kabul ediyorum :P .
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14