Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Anno 1404 - Rehber Talep Konusu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Anno_Venice_UK_hero.jpg

Anno 1404'ten yazılmasını istediğiniz rehberleri bu konu altında belirtebilirsiniz, sorumlular gibi oyunun rehber istenen alanında bilgi sahibi diğer üyeler de talebiniz üzerine rehber yazabilir.
Öncelikle merhaba, benim oyun içinde Al Zahir, Garibaldi, Lord Richard'dan honour ile satın aldığımız items ve goodslar hakkında türkçe bir rehbere ihtiyacım var örneğin onların şehirlerinden aldığımız çeşitli itemlerin işlevleri vb örneğin kömür verimliliğini artırmak için hangi itemi kullanmalıyım gibi ingilizcem iyi olmadığı için zorluk çekiyorum. Böyle bir çalışma yaparsanız minnettar olurum. Çeşitli sitelerden araştırdım ancak türkçe bir kaynağa ulaşamadım. Bilen varsa linkde atabilir belki. Şimdiden teşekkür ederim. İyi günler.
(08-02-2019, 01:58)Necromancer : [ -> ]Öncelikle merhaba, benim oyun içinde Al Zahir, Garibaldi, Lord Richard'dan honour ile satın aldığımız items ve goodslar hakkında türkçe bir rehbere ihtiyacım var örneğin onların şehirlerinden aldığımız çeşitli itemlerin işlevleri vb örneğin kömür verimliliğini artırmak için hangi itemi kullanmalıyım gibi ingilizcem iyi olmadığı için zorluk çekiyorum. Böyle bir çalışma yaparsanız minnettar olurum. Çeşitli sitelerden araştırdım ancak türkçe bir kaynağa ulaşamadım. Bilen varsa linkde atabilir belki. Şimdiden teşekkür ederim. İyi günler.

Bu hafta bitmeden bir rehber yazmaya çalışacağım.
(08-02-2019, 03:52)Ayro : [ -> ]
(08-02-2019, 01:58)Necromancer : [ -> ]Öncelikle merhaba, benim oyun içinde Al Zahir, Garibaldi, Lord Richard'dan honour ile satın aldığımız items ve goodslar hakkında türkçe bir rehbere ihtiyacım var örneğin onların şehirlerinden aldığımız çeşitli itemlerin işlevleri vb örneğin kömür verimliliğini artırmak için hangi itemi kullanmalıyım gibi ingilizcem iyi olmadığı için zorluk çekiyorum. Böyle bir çalışma yaparsanız minnettar olurum. Çeşitli sitelerden araştırdım ancak türkçe bir kaynağa ulaşamadım. Bilen varsa linkde atabilir belki. Şimdiden teşekkür ederim. İyi günler.

Bu hafta bitmeden bir rehber yazmaya çalışacağım.

Çok sevinirim hocam eline, emeğine sağlık.
(04-02-2019, 21:30)Duman : [ -> ]
Anno_Venice_UK_hero.jpg

Anno 1404'ten yazılmasını istediğiniz rehberleri bu konu altında belirtebilirsiniz, sorumlular gibi oyunun rehber istenen alanında bilgi sahibi diğer üyeler de talebiniz üzerine rehber yazabilir
Hocam gene ben :) öncelikle oyunla ilgili bilmediğimiz konuları öğrenip bizi bu konularda bilgilendirmenizden ötürü sizlere tekrar teşekkür ederim. Benim aklıma oyunla ilgili yine birkaç şey takıldı araştırmaya çalıştım ancak tekrar türkçe bir kaynak bulamadım. Honour kazanmanın yolları ve sabotaj olayını kavrayamadım. Sadece görev yaptıkça ve birkaç şey sattıkça honour kazanabiliyorum buda bana yetmiyor. Honour kazanmanın başka yollarıda olduğunu öğrendim turnuva düzenlemek gibi ancak başkaa yollarını bilmiyorum bununla ilgili bir çalışmanız olursa çok yararlı olur bilmeyenler adına. Şimdiden teşekkür ederim. Ayrıca itemlerle ilgili olan çalışmanızdan dolayı saolun. 2. kısmını sabırsızlıkla bekliyorum elinize sağlık.
(15-02-2019, 00:24)Necromancer : [ -> ]Hocam gene ben :) öncelikle oyunla ilgili bilmediğimiz konuları öğrenip bizi bu konularda bilgilendirmenizden ötürü sizlere tekrar teşekkür ederim. Benim aklıma oyunla ilgili yine birkaç şey takıldı araştırmaya çalıştım ancak tekrar türkçe bir kaynak bulamadım. Honour kazanmanın yolları ve sabotaj olayını kavrayamadım. Sadece görev yaptıkça ve birkaç şey sattıkça honour kazanabiliyorum buda bana yetmiyor. Honour kazanmanın başka yollarıda olduğunu öğrendim turnuva düzenlemek gibi ancak başkaa yollarını bilmiyorum bununla ilgili bir çalışmanız olursa çok yararlı olur bilmeyenler adına. Şimdiden teşekkür ederim. Ayrıca itemlerle ilgili olan çalışmanızdan dolayı saolun. 2. kısmını sabırsızlıkla bekliyorum elinize sağlık.

Honour ve sabotaj kolay, bir kaç güne rehberi yazılır ama kullandığım yabancı kaynaklar da pek güzel yapamadığı için eşyaların ikincisi biraz zaman alabilir.