Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Atilla mod tavsiye
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
arkadaşlar bildiğiniz oyunu daha keyiflendircek modlar varmı mesela oku mancınık atışını daha belirgin yapacak düşük ayar olsa mancınık ok ayarı görünse pek sorun olmaz yapamazmısınız böyle bir mod  tavsiye edecek varmı farklı böyle ufak dokunular ile güzel eğlendiren modlar
İşine yarayabilecek türde 12 kadar mod var bu listeden bakabilirsin.

https://forum.strategyturk.com/konu-mod-...ar-listesi

Kendi oluşturduğum bir listedir. Eğer merak ettiğin konu olursa listenin altında sorabilirsin.
kardeşim çok saol ya nerdeyse çoğunu kurdum bir tane daha forum var biliyorsunuzdur ismini vermeyımde oraya yazdım 1kişimi cevap vermez ya bukadar ilgisiz bi forum yok abi şöyle oklarıda simsiyah yapan bi mod olsa güzel olur yağışını iyi görmek :D
Ben de başka bir forumda yazıyordum burayı yeni keşfettim diyebilirim. Aradığını bulmana sevindim sanırım ok atışı görseli ile ilgili mod olacaktı bir bakmam lazım. Bulursam listeye eklerim.
(22-02-2019, 02:18)SadeceStrateji : [ -> ]Ben de başka bir forumda yazıyordum burayı yeni keşfettim diyebilirim. Aradığını bulmana sevindim sanırım ok atışı görseli ile ilgili mod olacaktı bir bakmam lazım. Bulursam listeye eklerim.

buldunmu kardeşim ok atışını
ok atışı görseli ile ilgili bulamadım ama birim görselleri ile ilgili çok var
tamam kardeşim saolasın