Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Medieval Kingdoms 1212 AD Campaign - Hangi Ulusu Görmek İstersiniz?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Selçuklular, Kıpçaklar, İlhanlılar, Eyyubiler, Harzemşahlar, İldenizliler, Abbasiler veya var olan elliden fazla seçenekten seçiminiz olan bir ulus.
Kudüs Krallığı'yla "Deus Vult" RP yapılabilir. Elbet Müslümanlar ve Türklerle oynamak eğlenceli ama Hıristiyanlarla RP yapmak da ayrı eğlenceli olur.
(24-02-2019, 11:28)Yolgezer : [ -> ]Kudüs Krallığı'yla "Deus Vult" RP yapılabilir. Elbet Müslümanlar ve Türklerle oynamak eğlenceli ama Hıristiyanlarla RP yapmak da ayrı eğlenceli olur.

Bu RP benim yapabileceğim bir tarzda olmadığı için becerebileceğimi sanmıyorum.

Anadolu Selçukluları ile modun Türkçe yaması çıktığında öncelikli olarak oynamak istiyorum.
Harzemşahlar olabilir sonuçta hiç bir oyunda oynanmadı bu devlet bildiğim kadarıyla
(04-03-2019, 15:26)Feldmarschal : [ -> ]Harzemşahlar olabilir sonuçta hiç bir oyunda oynanmadı bu devlet bildiğim kadarıyla

Olabilir ama Harzemşahlar Attiladaki Sasaniler gibi güçü ve vassalları olan bir devlet.