Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Katilin Sofrası [Forum Oyunu] Royal Guard Öldü
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Silah tasiyan sadece bensem (katil mutlaka mutfa ga gidecek ipucu)
D) İpucu ara.
Oda seçen arkadaşlar odayıda yazarsa güzel olur.
D)İpucu Ara (Minik bir ipucu vereceğim her aktif olduğu turda )
(26-02-2019, 21:57)TR Ace : [ -> ]Oda seçen arkadaşlar odayıda yazarsa güzel olur.

Yatak odasına gidemde yatam ben. Bunlar yesin birbirini. Odama kimseyi almıyorum anahtarıda bende olcak galiba zaten.
Ben laboratuvarda kalacağım.
özel mesaj kutun dolu. Atamadım. Boşaltınca yaz atarım.

Akşama Doğru
Bazıları ipucu peşine düşerken diğer kişiler ise kendilerine oda seçmeye başlamıştır. Oda kullanımı gündüz saatinde serbest olsa bile saat 12 den sonra sadece oda sahibi oda da kalacak ve odalar kitlenecektir. Oda seçmeyenler ise Salon'da uyuyacaktır. Oyunu düzenleyenler saat 12 sistemini açıklarken bütün herkesin birer bilekliği sahip olduğunu ve 12 den sonra katilin hedefi dışındaki kişilerin bilekliklerdeki ufak iğne ile zorla uyutulduğunu belirtmiştir. of Time Labarotuvarın anahtarını alırken Guard Oda'yı seçer.

Aytaç ise Laborutuvarda pek çok ilaç türüne rastlamıştır. Ağrı Kesiciden,Ölümcül Zehirlere kadar  pek çok araç buradadır.

Not:Katil Bu Akşam'dan sonra birini öldüreceği için savunma şıkları mevcut olacak. Genelde sabahları araştırma yaparken akşamları savunma için şık seçeceksiniz.

Herkese Ortak Şık
(Gece olduğunda hedef seçilen kişi iseniz ölüm şeklinize ve bırakacağınız ipucuna etki edecektir)
A)Gece olduğunda kapıdan uzak bir köşede bekleyeceğim. ( Oda'nın genelini görmek için )
B) Mutfak'tan gece kendimi savunmak için bıçak alacağım.
C)Kapıyı sürekli kontrol edeceğim.

Not:Güvenlik Görevlisi birini seçer ve doğru kişiyi mesaj olarak bana gönderir ise hedef'in yerine gece o uyanacak. Katil bu tur öldüreceği kişiyi bana mesaj göndermek zorunda.
"Odaların zeminleri tahtadan yapıldığı için sessiz bir ortamda ayak seslerini duymanın mümkün olduğunu farkedersin." dün bu ipucunu buldum.

Bu yüzden A) Gece olduğunda kapıdan uzak bir köşede bekleyeceğim.

Sesleri dinleyip, giren çıkanı izleyeceğim.
A)Gece olduğunda kapıdan uzak bir köşede bekleyeceğim. ( Oda'nın genelini görmek için )
bende
A-) Kapıdan uzmak bir köşede bekleyeceğim
A)Gece olduğunda kapıdan uzak bir köşede bekleyeceğim.
Yeni tur gelene kadar katılmak isteyen varsa sivil olarak gelebilir.
Sivil olmak istiyorum

B şıkkı
C)Kapıyı sürekli kontrol edeceğim.
ben geceleri zaten kendi odamdayım bu şıklar benide ilgilendiriyor mu ?
(28-02-2019, 02:38)Royal Guard : [ -> ] ben geceleri zaten kendi odamdayım bu şıklar benide ilgilendiriyor mu ?

Evet.
Herkes turunu oynadığında ve katil nasıl öldüreceğine karar verdiğinde gelecek yeni tur.(Olmadı ben öldürücem hedefi )
C) kapıyı sürekli kontrol edeceğim.

Zaten kilitli olan kapıyı kontrol etmek saçma gibi ama olsun :d
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6