Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: İspanya İç Savaşı [Forum Oyunu] Dördüncü Tur Geldi.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
İspanya'da Tarih 17 Temmuz 1936
%D0%98%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%...7-edit.jpg
Demokratik seçimle İkinci İspanyol Cumhuriyeti’ne sadık "Cumhuriyetçiler" ile General Francisco Franco liderliğinde isyancı bir grup olan "Milliyetçiler" arasında yaşanmıştır.Geçmişte savaşı Franco kazanmış olsada bu sefer kazanan taraf kim olacak ?

Katılmak İsteyen Kişiler Savaşta Taraf Seçmeli Başvuru İçin Belirli Sınırlar Var.

Katılan Oyunculardan Alman,İtalyan ya da Sovyet Generali olarak katılmak isteyen kişi sayısı sadece 1 olabilir.
Kalan oyuncular katılırken katılmak istediği tarafı seçmesi yeterlidir. Özel ülke seçecek olanlarda kimin ilk yazdığı önemlidir.

Oyuncular;

Faramir Kondor Lejyon Almanya
Sxario İtalya
Feldmarschal Sovyet
25itroy25 Cumhuriyetçi
napolyon94 Faşist İspanya
Death Cumhuriyetçi
HulkSpider03 Faşist İspanya
Alman Generali olarak katılmak istiyorum.
Ekledim.
İtalyan generali olabilirim.
Ekledim. Cumhuriyetçi tarafınada oyuncu lazım bu sefer.
seçenek kalmamış sovyet olsun benimkide :)
Diğer arkadaşlar Cumhuriyetçi yada Faşist olduğunu belirtmesi durumunda onlarda katılabilir. (Cumhuriyetçiler az olur ise yönettiği birlik sayıları daha fazla olacak )
Cumhuriyetci alayim ozaman
Başlangıç olarak minimum kişi sayımız 6 iki taraftada 3 er kişi olduğunda başlatmayı düşünüyorum. Ekledim.
Benide axis tarafinda sok oyuna :)

Mumkunse Luftwaffe Kondor Lejyonu yada direk Franco reis
Luftwaffeyi alan var o yuzden faşist ispanya tarafina yaziyorum. Bir kisi daha lazim

Not;Telden yazıyorum hatalari gormeyin lutfen
Son bir kişi çıkmazsa 5 kişi başlıyacağız haritayıda paylaşacağım.
Cumhuriyetçi tarafa yazabilirsin ama sadece 17.00 dan sonra aktif olabilirim hafta içi.
Faşist ispanya
Ben de Cumhuriyetçilere katılmak istiyorum.
Hazırlık Turu,
Bu tur açık tur olacak. Herkesin kendisine dağıttığım birliklere göre bir cephe seçmesini istiyorum. Muhteşem Paint yeteneklerim ile (:D ) çizdiğim cebelitarık kısmı güney madrid bölgesi merkez ve barcelona'ya giden kapı ise kuzey cephesidir. Birlikler tarihten biraz farklı olabilir.
Savaş zamanlarında şık kullanmak ya da taktik atmanız serbest olacak ama yanıtlarınızı özel mesaj ile göndermeniz gerekli olacak rakibin görmemesi için.
24wax03.png

Birlikler;
350 Bin Er 50 Tank
180 Bin Er 175 Tank
120 Bin Er (İspanyol Askerlerinin Liderliğinide yapıyorlar) 615 Tank
250 Avcı Uçağı ve 450 Yakın Bombardıman Uçağı (İleride savaş durumuna göre piyade birliğine sahip olabilir.

220 Bin Er 50 Tank
220 Bin Er 50 Tank
100 Bin Er 550 Tank ve 300 Avcı Uçağı
150 Bin Er 40 Tank

Cephe Seçimi;

A)Kuzey
B)Merkez
C)Güney
Önceden seçilen bir yeri seçmezseniz iyi olur. Seçim yaparken birlik sayınızı ve araziyi gözden geçirmenizi öneririmi. Faramir'de bölge seçecek ama savaşta cepheler arası hareket edebilir.

(19-03-2019, 10:09)Yolgezer : [ -> ]Ben de Cumhuriyetçilere katılmak istiyorum.

Dur Editleyerek ekliyeyim senide o zaman yeni tur atmışken.
Hangisi Cumhuriyetçiler? Hangisi Faşistler?
(19-03-2019, 10:45)DEATH : [ -> ]Hangisi Cumhuriyetçiler? Hangisi Faşistler?

Üstten bakar dedimde herkes ülkeler yazıyor diye, Üst taraf Faşistler alt taraf cumhuriyetçiler
Resimde de koyu kırmızı cumhuriyet
Navarra cephesini istiyorum yani kuzey
GM ne yaptın? Faşistler 2.195 total birlik. Biz 1.590 total. xP
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6