Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: CoH2 - Multiplayer: Mart 2019
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
19495_2.jpg

Mart ayında kurulacak Company of Heroes 2 multıplayer etkinlikleri bu konuda yer alır. Oyuncuların oyunda koordinasyon amaçlı mümkünse ST Discord'da sesli chatte yer almaları önerilir.

Tarih: 25 Mart 2019, Pazartesi Saat: 21.00                                                                                                         
    Oyuncular
  -
  -
  -
  -
Katılıyorum.
Katılıyorum
Katılıyorum. Pazartesi akşamı uygun olmam biraz zor ama olabilirsem gelirim.
Katılıyorum
Katiliyorum
Oyuncular beni steamden eklesin. 21.00 gibi toplanmaya baslayalim discord sesli kanalda.

https://steamcommunity.com/id/sezar5
Ben hazırım
Guzel macti,tek mac yapabildik. Katilimcilar daha fazla olursa daha cok mac yapabiliriz. Saglam tank patlattik. Tigerlar birer birer gitti. Ama benim katyushalar guzel piyade oldurdu. Karsi tarafin damage'i fazla olmasina ragmen maci biz aldik. Tebrikler herkese.

2gwx3pj.png
(25-03-2019, 22:01)Sezar : [ -> ]Guzel macti,tek mac yapabildik. Katilimcilar daha fazla olursa daha cok mac yapabiliriz. Saglam tank patlattik. Tigerlar birer birer gitti. Ama benim katyushalar guzel piyade oldurdu. Karsi tarafin damage'i fazla olmasina ragmen maci biz aldik. Tebrikler herkese.

2gwx3pj.png

Defansı iyi kurdunuz 2v1 geldiniz burada bana karşı.
Haliyle atak yapamadık. Ayro sol kanatta uğraşıyordu zaten :D Tigerde en sonunda tuzağa düştü.
Florida adamı favorim.
Bir daha ki toplanmanız da katılmaya niyetliyim güzel maç çevirmişsiniz tebrikler.