Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Batman Arkham City Türkçe Yama Altyazı Sorunu?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Oyunum orjinal. Steam gody edition. Dün Türkçe yama 'yı indirip kurdum. Oyunu Türkçeleştirdim ama oyunun altyazısı İngilizce. Herşey Türkçe ama konuşmalar İngilizce bunu nasıl düzeltebilirim?
Altyazıyı düzgün kuramamış olabilirsin.
Öyle bir seçeneğim yok ki. Sadece ileri ileri diyorsun ve Arkham launcher 'a tıklayınca otomatik yüklüyor.
Ayarlarda altyazıyla ilgili bir şey var mı?
Yok sadece düz yüklüyorsun o kadar. Dil seçme var hangi dil altyazı olsun diye onu da Türkçe Yama yı yükledikten sonra bulamadım. Sadece Altyazı aç kapa var.
Menüde Türkçe ama oyun içinde Türkçe değilse muhtemelen yamadan kaynaklı bi sıkıntı vardır. Bulamadığın bir ayarı vs yoksa bilemiyorum.
(26-03-2019, 20:02)eminnn : [ -> ]Oyunum orjinal. Steam gody edition. Dün Türkçe yama 'yı indirip kurdum. Oyunu Türkçeleştirdim ama oyunun altyazısı İngilizce. Herşey Türkçe ama konuşmalar İngilizce bunu nasıl düzeltebilirim?
Türkçe yamayı nereden indirdin, link atabilir misin.
(07-02-2022, 18:26)atillademirci12 : [ -> ]
(26-03-2019, 20:02)eminnn : [ -> ]Oyunum orjinal. Steam gody edition. Dün Türkçe yama 'yı indirip kurdum. Oyunu Türkçeleştirdim ama oyunun altyazısı İngilizce. Herşey Türkçe ama konuşmalar İngilizce bunu nasıl düzeltebilirim?
Türkçe yamayı nereden indirdin, link atabilir misin.

Şu an baktım da indirdiğim linkler tıklanmış görünmüyor, google da. Bu yüzden hangi linkten indirdiğimi bilmiyorum.
Oyunçeviri sitesinde var.