Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: bölük eğitimi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
boluk egıtımını hızlandırmanın bır yolu var mı daha hızlı asker çıkarmak için
Focus ağacında onunla ilgili bişeyler olması lazım.
(29-03-2019, 20:48)KingHero6161 : [ -> ]boluk egıtımını hızlandırmanın bır yolu var mı daha hızlı asker çıkarmak için

Asker alım yasası eğitim zamanını etkiliyor ayrıca yüksek komuta kademesinde bulunan bazı komutanlar eğitim süresini kısaltıyor.
odak agacıgında anteranman zamanını azaltan birşey var oyunda antreanman zamanı askerlerin çıktıktan sonra antrenman yapıp level atlama süreside olabilir onu ayırt edemedım tam olarak o egıtım olayına ne ad verılıyor yani askeri sıfırdan egıtmek
6aLyz3.png
bir tümen oluşturduğum zaman öncelikle tümenin silahları tamamlanır sonra tümen eğitime başlar eğitim süresi tümen içinde eğitim süresi en uzun birime göre belirlenir örnek olarak piyade birimi 90 gün olsun içerisine 120 gün eğitim gerektiren birim koyarsan 120 günde tümenin eğitimi tamamlanır senin paylaştığın resimde -10% ifadesi  tümen eğitim süresinin azaltılacağını söylüyor 120 gün eğitim süresi olan birlik 12 gün daha az eğitim görecek anlamına geliyor. ülke bayrağına tıkladığında orada bakan seçtiğin yerde askeri liderlere de bak onlardan bazıları da eğitim süresini düşüren özellikler var.