Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: 2019 Yaz Minecraft Etkinliği
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Sunucu açık.
anyZo4.pnggP415O.pngWX6OZ4.pngr0mbVa.png

NL9QWg.pngMadenciler arasında vandalizm ve nazizm fikirleri yükseliyor anlaşılan.
Surlara noldu?
Sunucu açık. Kusura bakmayın ama tekrar yeni haritaya geçmemiz gerekti. Eski faction sistemini hem yeterli oyuncu olmadığından ve galiba beğenilmediğinden ya da istenilen sistemi kuramadığımdan, hem de şahsi sebeplerden dolayı bir hafta sunucuya giremeyeceğimden ötürü bu sistemi kaldırmak zorunda kaldım. Şu an sunucu standart survival sunucusu, sadece kilit plugini yüklü ve dünyanın alanı sınırlı.
(12-06-2019, 18:54)Ecdad Computer : [ -> ]Sunucu açık. Kusura bakmayın ama tekrar yeni haritaya geçmemiz gerekti. Eski faction sistemini hem yeterli oyuncu olmadığından ve galiba beğenilmediğinden ya da istenilen sistemi kuramadığımdan, hem de şahsi sebeplerden dolayı bir hafta sunucuya giremeyeceğimden ötürü bu sistemi kaldırmak zorunda kaldım. Şu an sunucu standart survival sunucusu, sadece kilit plugini yüklü ve dünyanın alanı sınırlı.

Senin koyunları ben kesmiştim
Kiliseye ne yaptınız lan!
Kafirler duvarları yıkıp çitleri çalıp mezarları harap etmişler orada aziz Lokumun türbesi vardı.
Çok geç değilse katılmak isterim. Daha ayrıntılı bir bilgilendirme de isterim tabi...
Üzgünüm ama etkinlik bitti. Sunucuyu bir aylık almıştım, bir aylık süresi doldu şu an.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6