Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Oyun Kasmaya Başladı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bilgisayardan mı kaynaklı bilmiyorum. Oyun dün gayet iyiydi bugün adım atamıyorum çok yavaşladı.
Altta herhangi bir program açık olabilir mi? Veya güncelleme falan geldiyse görüntü ayarları da değişmiş olabilir bir kontrol et istersen. Olmadı dosyaları doğrulatmayı dene.
(07-06-2019, 11:55)Aytaç : [ -> ]Altta herhangi bir program açık olabilir mi? Veya güncelleme falan geldiyse görüntü ayarları da değişmiş olabilir bir kontrol et istersen. Olmadı dosyaları doğrulatmayı dene.

Denedim güncelleştirdim win 10'u ama olmuyor lütfen yardım edin tek o oyunda kasıyor ve çok kasıyor hareket ettirmiyor
(07-06-2019, 23:16)blondegirl2 : [ -> ]Denedim güncelleştirdim win 10'u ama olmuyor lütfen yardım edin tek o oyunda kasıyor ve çok kasıyor hareket ettirmiyor

Çözünürlüğü düşürmeyi dene oyun ayarlarından. Bulut kaldıran modları vs. de deneyebilirsin belki hızlanma olur. Ama hatanın sebebinin ne olduğu hakkında bir fikrim yok maalesef.