Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Moldova Total WAR BS Ottoman Invasion 1453 ver. 1.0
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
splash0.png

- 1453 tarihli yeni harita
- Yeni Devletler: Floransa Cumhuriyeti, Kırım Hanlığı, Moldova, Eflak Voyvodalığı, Kazan Hanlığı...
- Yeni diplomasi
- Yeni birimler
- Daha fazla ateşli silah
- Tarihi Liderler: Fatih Sultan Mehmed, Stephen III of Moldavia, Bogdan II, Vlad the Impaler, Matthias Corvinus,....

Moddaki Devletlerin Listesi

fractii.png

Oynanabilir Devletler:
İngiltere
Fransa
Sicilya
Ceneviz
Aragorn
Moors
Portekiz
İspanya
Mısır
Venedik
Tötonlar
Hafsiler
Eflak Voyvodalığı
Osmanlı İmparatorluğu
Kırım Tatarları
İskoçya
Kutsal Roma Cermen İmparatorluğu
Macaristan Krallığı
Kalmar Birliği
Rusya
Polonya
Sırbistan
Vatikan
İsveç
Moldova
Hospitaller Şövalyeleri
Karakoyunlular
Litvanya
Kazan Hanlığı

Oynanamayan Devletler:
Moğollar
İsyancılar

Modun Haritası
Map.1.png

Ekran Görüntüleri
Oyun içi tanıtım videoları
İndirme Linkleri

Part 1 - 4.7mb (4,933,368 bytes)
Part 2 - 1.95gb (2,095,064,320 bytes)
Part 3 - 1.96gb (2,100,000,000 bytes)
Part 4 - 1.4gb (1,506,742,211 bytes)
İngilizce Yama - 4.13mb (4,332,019 bytes)
güzel bir mod fakat türkler tam rise yapılmış.500k para ile başlıyorsun .sanki diğer devletleri alıp osmanlı dövmeye odaklanılmış gibi..savaşlarda rammstein çalıyor o daha da ilginç olan kısmı.
(12-06-2019, 01:44)jax61 : [ -> ]güzel bir mod fakat türkler tam rise yapılmış.500k para ile başlıyorsun .sanki diğer devletleri alıp osmanlı dövmeye odaklanılmış gibi..savaşlarda rammstein çalıyor o daha da ilginç olan kısmı.

Maalesef daha modu deneme fırsatım olmadı.İlgi çekici güzel bir mod olacağını düşündüm. Söylediklerini bilmiyordum. Modun yapımcısı Eflak diyarından bir arkadaş galiba o kadar olması doğal diye düşünüyorum. Yalnız savaşlarda Rammsetein çalması baya garip olmuş. Galiba enteresan bir mod deneyimi bizi bekliyor.  :grinn:
Harita ve ülkeler baya iyi duruyor. Boyutundan belli sağlam mod olduğu.
Bellum Crucis modununun haritasını ve grafiklerini kopyalamışlar. Merak edenlerin dediğim modu denemesini tavsiye ederim çok detaylı ve bol scriptli bir moddur. Ara sıra crash sorunları oluyordu full campaignde ama oynamayalı yıllar oldu belki yeni sürümlerde düzeltmişlerdir.
mod gerçekten uğraşılmış güzel bir mod fakat 12.turdan öteye gidemiyor. 3 tane oyun yaktım .yazık oldu valla.
Merhabalar
Tüm partları indirdim, yükleme programını çalıştırdım ama BUN dosyalarını görmüyor. Winrar'da da açılmıyor dosyalar bozuk diyor. Bilginiz var mı konu hakkında ya da nasıl yüklenir tam diye sorayım. Dosyalar mı bozulmuş artık bilmiyorum.
Şimdiden teşekkürler