Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Empire of Sin (Romero Games)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
logoromero.png

Paradox Interactive'in yayımcılığını yaptığı Empire of Sin, 1920'lerin Chicago'sunda geçen sıra tabanlı bir strateji oyunu.
Oyunun 2020 baharında çıkması bekleniyor, oyuna dair paylaşımlar ve iletiler bu konu altında yer alır.

Çok sevdiğim bir oyun olan Omerta'ya benzerliği (belki de iyi bir kopyası) olması sebebiyle sabırsızlıkla bekleyeceğim oyunlar listesine ilk 10dan giriş yapıyor.
bu oyunun sağlam potansiyeli var bence
The Guild ve XCOM karşımı hoş bir oyuna benziyor bakalım.
Omerta'ya göre fazla detaylı olmuş. Tutarsa çok sağlam bir gangster oyunu olacak gibi.
oyun güzel gibi hoşuma gitti silah geliştirme yakın dövüş var umarım pcm kaldırır
(27-08-2019, 06:31)kralılgaz : [ -> ]oyun güzel gibi hoşuma gitti  silah geliştirme  yakın  dövüş  var umarım pcm kaldırır

Kaldırmazsa Omerta oyna geç ılgazcım. Aynısının nostalji versiyonu.
https://www.empireofsingame.com/

Buradan ücretsiz abone olarak oyun çıktığında ek bonuslar elde edebilir, oyun çıkana kadar gelecek haberleri takip edebilirsiniz. Oyunun 2020 sonbaharında çıkması planlanıyor.

unknown.png
Oyunu dört gözle bekliyorum. Şu an için vaat ettikleri cidden güzel şeyler ve eğer üstüne eklerlerse ayrıca dönemi de güzel yansıtırlarsa 10 numara bir oyun olacaktır.
Bugün saat 18.00'da pdx'in twitch kanalında oyuna dair bir yayın yapılacak.
Oyun ön siparişe açıldı. Steam sayfasında çıkış tarihi 1 Aralık 2020 olarak belirtilmiş.

Empire of Sin - Pre-Purchase - 61₺
Empire of Sin - Deluxe Edition Pre-Purchase - 77₺
Empire of Sin - Premium Edition Pre-Purchase - 109₺

EoS_comparison_table_616.png?t=1600355693
Dolar tl farkını görünce paradoxun fiyatlandırma politikasının cidden ne kadar bölge dostu olduğunu yine görmüş oldum. Oyunu da dört gözle bekliyorum ama erken sipariş yapmayacağım.
Deluxe Edition ile standart sürüm arasında kaldım. Büyük ihtimalle standart sürümün ön siparişini vereceğim.
Premium sürümde 2 expansion varmış. Muhtemelen basic sürüm alıp sonrasında 2 expansion almak premium almaktan daha pahalıya gelicek gibi. Premium alıcam sanırım. Ama daha 1 Aralık'a çok varmış.
Aşkınla yanıp tutuşuyorum. 1 Aralık gelmez ki şimdi. Kesin olarak premium almaya karar verdim. Ah bide Türkçe olsa...
Merhaba , oyuna TR yama gelir mi veya yapan ekip çıkar mı ?
Vay be 2 hafta sonra çıkıyor oyun ve ben daha hangi sürümü alacağıma karar verememişim bile. Neyse premium aldım. DLC'yi alırdım ben nasılsa.
Oyunu tanıtan, inceleyen 1 tane bile Türkçe video içeriği yok.
Oyunun henüz çıkmamasından dolayı olabilir. Bir de Empire Of Sin'in oyuncu kitlesinin fazla olduğunu düşünmüyorum.
Sayfalar: 1 2 3