Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Medieval 2 - Crusades Hotseat: Temmuz 2020 [TUR]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5
m2tw.png
CRUSADES HOTSEAT
Hotseat sürümü Total War: Medieval II Kingdoms Steam versiyonudur. Crusades modunda oynanacaktır.
Etkinliğe başvuran üyelerin etkinlik işleyişini detaylıca okuması beklenir.

Etkinlik İşleyişi
  • Oyuncular seçilebilir 5 ülkeden istedikleri 2'sini belirterek başvururlar.
  • Oyuncuların turlarını oynamaları için 24 saati vardır, tur linkleri Strategyturk Discord'daki #yükle kanalına yüklenebilir.
  • Tur linkleri için bu konu, RP için RP konusu kullanılacaktır.
  • Tur paylaşımı esnasında oyuncular kendilerinden sonra gelen üyeyi mentionlarlar.
  • Oyuncular arasında yapılan savaşların ve ajan işlemlerinin ekran görüntülerinin RP konusuna atılması zorunludur.
  • Oyuncular herhangi bir bug veya exploitten yararlanamaz, neyin bu kapsama girdiği konusunda karar mercisi GM'dir.
  • Etkinlik keyif almak ve roleplay yapma amacı taşır, oyunculardan oyundaki tüm hamlelerini RP üzerinden açıklaması beklenir.
  • Etkinlikte oynanış kuralları minimum seviyededir, etkinliğin tadını kaçıran oynanış sergileyen oyuncular etkinlikten çıkartılabilir.
Temmuz 2020 Hotseat Oyuncu Listesi
Antakya
Symbol48_antioch.png
Kudüs
Symbol48_jerusalem.png
Bizans
Symbol48_byzantium.png
Türkler
Symbol48_turks.png
Mısır
Symbol48_egypt.png

Harita:
cr_hs_map.jpg
Etkinlik güncel, kurallar yenilendi, katılmak isteyenler başvurabilir. Başvuruları baştan alıyoruz.
Türkler veya Mısır olarak katılmak istiyorum.
için sorun olmayacaksa Bizans olarak katılmak istiyorum. Son sıralarda öğlenleri evde olamıyorum. O yüzden turumu birkaç saat geciktirebileceğimden şimdiden herkesten özür dilerim.
Benim için herhangi bir sıkıntı olmaz. Yönetici de onaylarsa geçebilirsin.
Mısır olarak katılmak istiyorum
Kudüs olarak katılıyorum.
Hotseat başlamıştır.

- Antakya
- Kudüs
- Bizans
- Türkler
- Mısır

Antakya - 1
Sayfalar: 1 2 3 4 5