Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Napoleon TW - Prusya Kartalı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Napoleon_header.jpg

NTW Hanedan Oyunu Nasıl Oynanılacak?

Bu soru arkadaşlar şöyle cevaplamak istiyorum her hanedan oyunun'da olduğu gibi Save Dosyası ile olacak seçtiğimiz herhangi bir devlet ile 5 veya 10 Tur oynama hakkımız olacak ve bu 5-10 tur içinde ne yaptı isek burada Hikaye veya Rapor olarak paylaşılacak tabi ki bu sizin kararınıza bağlı istediğiniz gibi yapabilirsiniz.Oyun Orijinal olmalı katılabilmek için ve Tüm DLC'lere sahip olmak gerek tabi ki.Ülkeyi belirlemek için bir anket açacağız herkesin 3-5 gün süresi olacak oynayıp paylaşmak için özel durumlar'da ise benimle iletişime geçerek turunuzu atlayabilirsiniz.Aklıma gelenler bu kadar sorularınız olursa şayet istediğiniz gibi bu konu veya özel mesaj ile sorabilirsiniz.Unutmadan herkesin Unvanı olacak katılımcı sayısı en fazla 5 diye düşünüyorum talep fazla olursa iş değişir tabi ayarlarız.

İşleyiş

-Her oyuncu 5 tur süre ile ülkeyi yönetmek üstünde her türlü hakka sahip olacak.

-Tıpkı EU4,CK2,HOİ4 hanedan oyunlarında olduğu gibi turunu oynayan oyuncu bu konu altında neler yaptığını kısa bir AAR(after action report/ oyun sonrası rapor) olarak resim ve yazılar ile anlatacak.

-Özellikle oyun sabote edilemez oyunu sabote edenler kara listeye alınır.

-Anlatım tarzınız, uzunluk ve kısalığı size ve zevkinize kalmış.

-Oyununuz Orijinal olursa daha iyi olur çünkü korsan olarak her dlc'ye ulaşamayabilirsiniz.

-Son sürüm olmalı ve herhangi bir mod kullanılmamalı.

-Hile yapmak kesinlikle yasaktır,oyun açıklıkları hile sayılmaz.

-Savaşlar otomatiğe bırakılamaz manuel oynanmalıdır.(İstisnalar olabilir)

-Turunu bitiren oyuncu Drive yada benzeri bir araç ile save dosyasını paylaşarak turunu devredecek.

Hangi Devlet İle Oynanılacak?

41x-BBzfCEL._SX425_.jpg
İndirsem mi acaba diye düşündürdü :)
Oyunumuz günceldir arkadaşlar sizlerden katılım bekliyorum baya zaman geçmesine rağmen hala oynanılabilir diye düşünüyorum.
Arkadaşlar bu konuyu tekrar canlandırmak istiyorum hazır yaz tatilindeyiz katılmak isteyen olursa beklerim.