Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: AoM - Multiplayer 1v1 Turnuvası: Eylül 2019
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link

• Strategyturk Age of Mythology Ağustos 2019 multiplayer 1v1 Turnuva etkinliklerine katılım, sohbet ve etkinlik ile ilgili paylaşımlar bu konuda yapılır.

• Katılmak için Steam nickinizi yorum olarak yazmanız yeterli.

• Etkinlik için Steam Age of Mythology: Extended Edition Beta 2.7 yaması kullanılacaktır.

• Turnuva katılımı CUMA 23.59'da bitecektir.
Turnuva Kuralları:
  • Maçlar eşleştirmeler açıklandıktan sonra 5 gün içinde oynanılması gerekmektedir aksi taktirde gelmeyen kişi elenecektir.
  • Maçlar Steam üzerinde 2.7 Beta yaması üzerinde oynanılacaktır.
  • Eşleşmeler bo3 yani 3 maçın 2 sini kazanan bir üst tura çıkacaktır.
  • Final maçı bo5 üzerinden olacaktır.
  • Oyunlar random map kısmında bulundan haritalarda oynanılacak.(Alfheim, Anatolia, Ghost Lake, Mediterranean, Midgard, Marsh, Oasis, Savannah, Tundra, Watering Hole)
  • Oyuncular sırayla 2 harita yasaklacak ve 1 oynayacağı harita seçecek.
  • 3.maç random map seçilerek oynanılacak.
  • Eğer random map kısmından yasaklanan harita veya oyuncular arasında seçilen harita gelirse tekrardan random map seçilecektir.
  • Oyunların geçerli olabilmesi için yönetim ekibinden en az 1 kişi observer olmalıdır.
  • Her oyuncuya eşleşme başına 1 veto hakkı verilecektir.
  • Vetolar dakika 2.30 a kadar verilebilir.
  • 2.30 dan sonra veto vermeye çalışan kişi elenecektir.
  • Veto verilen oyunlarda aynı tanrılar, aynı harita seçilecektir.
  • Final maçında 2 adet veto hakkı bulunuyor.
  • Her oyuncunun oyunu 5 dakika durdurma hakkı vardır.
  • 5 Dakikayı geçen oyun durdurmalarda durduran taraf direk elenecektir.
  • Lag kısmına gelirsek kırmızı ping olması yasaktır.Kırmızı pinge sahip olan oyuncu eğer rakip oyuncu isterse otomatik diskalifiye edilecektir.
  • Ping sorununu çözmek için 5 dakika durdurma hakkını kullanabilir.
  • Arkadaşlar daha adil bir oyun olması için Çin tanrılarında bulunan Great Flood tanrı büyüsü yasaktır.Bunun sebebi büyüye gelen güçlendirme çok aşırı fazla geri alınacak.
  • Oyun içi rakiple chat yapmak yasaktır.Sadece lag olması veya özel durumlarda pause tuşuna basılıp o şekilde konusabilirsiniz.
  • Rakibi ile iyi/kötü fark etmez chat yapmak yasaktır.Oyun sonrası chat yapabilirsiniz.(gg wp hf tarzı yazılar yasak değil.)

Yönetici ekibi: Ben ve dir.Rakibiniz ile maç saatini kesinleştirdikten sonra bizi etiketleyiniz.

Katılımcılar
III ALEXANDROS +1
AoL_Tassakly +1
CK2: Dead
Kenz i Mahfi
Katılmak isterim , steamda adım Emir Furkan
Mp'yi maalesef iptal ediyorum.
Okulda oluşan bir problemden dolayı bilgisayara bakamayacağım.
Etkinlik iptal mi oldu ?
maalesef.