Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Rome II - Multiplayer: Eylül 2019
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

ROME II EYLÜL MULTİPLAYER ETKİNLİĞİ

Eylül ayı içerisinde yapılacak Rome 2 multiplayer etkinliği maçları bu konu altından ayarlanarak yapılır. Katılımcılar yorum olarak "katılıyorum" ibaresini ve  Steam nickini yazmalıdır. 

Oyun Günleri : Oyuncuların müsaitlik durumuna göre belirlenecektir.

Oda adı : StrategyTurk
Şifre : st

ORDU KURALLARI:
-Kuşatma silahları yasaktır.
-Savaş arabaları ve filler yasaktır.
-Maksimum general hariç 6 atlı(menzilli & yakın).
-Aynı birimden maksimum 6 adet alınabilir.
-Büyük ordular kapalıdır.
Daha önce bir tecrübem olmadı ama katılmak isterim.
Herşeyin bir ilki vardır amacımız eğlenmek.
Etkinliğin tarihine göre bende katılabilirim.
Müsait olduğunuz zamanları yazarsanız ona göre oynarız. Akşam saatleri olmasına gerek yok eğer herkes 3-4 gibi müsaitse o saatte de toplanıp oynayabiliriz.
Katılıyorum.
katılırım
(12-09-2019, 17:31)Gurt : [ -> ]Müsait olduğunuz zamanları yazarsanız ona göre oynarız. Akşam saatleri olmasına gerek yok eğer herkes 3-4 gibi müsaitse o saatte de toplanıp oynayabiliriz.

Ben genelde hafta içi akşamları 9 dan sonra müsait oluyorum. Yada hafta sonlari duruma göre erken katılabilirim.
Perşembe gününe kadar düzenlenirse sevinirim. Pcden bazı oyunları geçici silmem gerekiyor
müsaitsenize yarın 21.00'da ya da erken bir saatte maçları atalım?
Bana uyar.
Banada uyar.
Uygun
çevrimiçiyiz çoğumuz müsaitseniz başlayalım?
Steamden ekledim
2v2 kale savaşı giriyoruz.
Oda Adı: StrategyTurk
Şifre: st
Bugün küçük kardeşimin oyun sırasında bana kalem açtırması sayesinde pek odaklanamadım ancak aksine çok fazla zevk aldım. 2 v 2 kale kuaştması oynadık mağlup olduk ancak eğlenceliydi. Aldığım ekran görüntüleri aşağıda mevcut. Umarım oynayan arkadaşlar devamlı katılır ve bu etkinliği sürekli bir hale getiririz.

Görsel
Görsel
Görsel
Görsel
Görsel
Önce Mabella ile 2 el 1v1 oynadık eğlenceli maçlardı. İlk maçta sayı üstünlüğü ve atlılar ile öne geçtim.

mabelle1.jpg
mabelle2.jpg

2. Maç daha dengeli oldu, bu sefer menzilliler ile yıprattım önemli ölçüde. O öne geçirdi savaşta beni.

mabelle3.jpg
mabelle4.jpg

Kuşatma savaşı ise hiç yenmeyi beklemiyordum ama kuşatma saldırısı zannettiğim kadar zor değilmiş. Surlara çıkmak çok kolay, oyunda bi dengesizlik var gibi duruyor. Neredeyse hiç kuşatma savaşı yapmadığım için fark etmemişim. Dışarıdan atış yapan okçular bile içeridekilerden çok vurdu.

kusatma1.jpg

Kapıda zorlu anlar yaşadık...
kusatma2.jpg
kusatma4.jpg
musait olan varsa oynayabiliriz.
Sayfalar: 1 2