Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Anno 1800 - Ekran Görüntüleriniz
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
anno.png
Anno 1800 oyunlarınızdan ekran görüntüleri bu konu altında paylaşılabilir.
screenshot_2019-12-26-23-08-53.jpg
Şehrimde düzenlenen bira festivalinden bir kare.


screenshot_2019-12-27-15-33-46.jpg
Yeni Dünya'ya kurduğum ilk yerleşim yerim.
Görsel

Mütevazi şehrimizden herkese selamlar. Endüstriyel çağa geçsek de henüz etkisini tam olarak göstermedi. Öte yandan şu an için geçim kaynağı olarak kereste,balık, işçi kıyafeti ve içki ihracatı yapıyoruz. İlerleyen günlerde tekrar görüşmek üzere.

Görsel

Kardeş şehrimizin bankalar caddesinden selamlar birkaç bürokratik işlem için kardeş şehrimize heyetimizle birlikte gittik. Gelişmeler için beklemede kalın.

Görsel

Gemimizi süsledik ve kıyımızda beklemesini söyledik. Bu bekleme çok uzun sürmeyecek. İlerleyen günlerde görüşmek üzere.
Görsel

Eski Dünya'daki ilk yerleşim yerimiz.

Görsel

Düzenlediğimiz seferlerde ele geçirdiğimiz hayvanlar ile kurduğumuz hayvanat bahçesi. Daha fazla çeşit hayvana ulaşmak için seferler düzenlemeye devam ediyoruz.

Görsel

Adanın mevcut durumundaki en varlıklı insanların yaşadığı konutlardan adanın geneline bir bakış.

Görsel

Adadaki bütün nüfusun ihtiyaçlarını karşıladığımız tarlalarımız ve hayvan çiftliklerimiz.

Görsel

Silahlar ve devasa gemiler inşa etmemize izin veren ve adamızın gelişmesini sağlayan sanayimizin kalbi.

Görsel

Yerleşim yerlerinin kuş bakışı görüntüsü.(Boşluklara parklar ve bahçeler inşa etmeyi planlıyorum)
Çok güzel genişlemişsin tebrik ederim.
Görsel


Mutlu bir salı akşam üstünden herkese selamlar. Mütevazi şehrimiz büyümeye devam ediyor. Yeni bina çeşidimizi halkımıza tanıttık ve bir kısım halkımızı o binalara yerleştirdik. Buğday yetiştirmeye başladık. Bu buğdaylar sayesinde evlerinize sıcak ekmekler götürebileceksiniz.

Görsel


Patates üretiminde çevre adalar ile yarışır hale geldik. Patates yemek çeşitlerini arttırmak ve halkımıza öğretmek için televizyon kanalımızda günde 1 saate yemek programı düzenlenecektir.

Görsel


Son olarak devrim dediğiniz nedir ki onun da en iyisini biz yaparız dedik ve artık kil çıkarıyoruz ve kiremit üretimi yapıyoruz. Bu kiremitler sayesinde şehrimiz daha lüks olacak. Peki sadece lüks mü olacak? Hayır. Burada halkımıza istihdam sağladık onlarca vatandaşımıza iş kapısı açtık. Şimdilik aktaracaklarımız bu kadar ilerleyen günlerde görüşmek üzere.
Görsel


Gazetelerde şehrimizden bahsedilmesini hep sevmişizdir. 

Görsel


Bugüne kadar görülmemiş en büyük patlamayı gerçekleştirerek demir üretmemiz ile aramızdaki engeli kaldırdık.

Görsel


Artık şehrimizde demir fabrikaları mevcut. Bunun ne anlama geldiğini hepimiz biliyoruz. Şehrimiz çin yeni bir çağ başlıyor.

Görsel


Büyüdük, geliştik ve cazibeli bir şehir olduk. Bunun yeterli olmadığını gelişimimizin her an devam etmesi gerektiğinin farkındayız ve bunun için çalışıyoruz. Şimdilik aktaracaklarımız bu kadar ilerleyen günlerde görüşmek üzere.
Görsel


Belediye Başkanlığının bana vermiş olduğu yetkiye dayanarak gazetemizi yalan haberler ile doldurdum. 

Şehrimizin yerleşim bölgesi. Ortalardaki devasa boşlukları ilerleyen zamanlarda devasa güzellikteki yollara dönüştürmeyi planlıyorken, toprak yollardan taş döşeli gerçek yollara yavaş yavaş geçiyoruz.


Ana üretim tesisimiz. Şirketimiz geliştikçe mümkün olan bütün tarımı diğer adalara aktarıp, buraları daha nizami atölye mahallelerine dönüştürmeyi planlıyorum.


Ekonomimizin dayanağı olan kömür ve sabun ithalatından kömürün üretildiği yerler. Ağır sanayi beklediğimden de pahalı olduğu için en azından 3. seviye vatandaşlara geçmeden ağır sanayiyi minimumda tutmayı planlıyorum.
Not: Bir fotoğraf görevi yüzünden kamera açısını biraz bozdum. Doğu Batı'da, Güney de Kuzey'de gibi gözüküyor. Kafanız karışırsa kusura bakmayın.
Voidland'de sıradan bir gün. Her şey kontrolüm altında ve halk her zamanki gibi bana bayılıyor.

np3bv2.png

Hikâyeyi bir kere bıraktıktan sonra baştan başlayarak bitirdim. Son muharebede Pyrphorian gemilerini torpido yağmuruna tutarak batırmam pek epik bir son olmadı. Ufak bir yeraltı organizasyonun son teknoloji metal gemilere sahip olmasına rağmen koskoca Kraliyet'in hâlâ ahşap gemilerle gezmesi de talihsizmiş. Bu Kraliyet zaten temelinden çürümüş, kaçınılmaz olanı ertelemişiz ne yazar?
Anno_18002021-6-16-15-42-22.jpg

Birşeyler yapmaya çalışıyoruz bakalım.