Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: CK3 - Çıkış Öncesi Ekran Görüntüleri
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Portreler çok güzel olmuş. Ben CK2'deki stili özellikle sevmiyordum.
Bakıyorum da portreler artık etnik olarak çok daha düzgün. CK2'deki Yemenden fırlamış Orta Asya'ya düşmüş Moğollar tam bir rezaletti. Her zamanki gibi düzgün portre için DLC almak zorundaydık. Kimse kusura bakmasın ama ben o portre DLC'sini almak yerine Better Looking Garps modunu kullanırım, 2 kat daha güzel portrelere de sahip olurum.
Ama CK2'nin portrelerinin ayrı bir havası vardı. Bu da çok hoş olmuş tabi. Alışırız zamanla.
Ayrıca portreler bana biraz blur'lu gibi geldi. Oyun yapım aşamasında henüz. Çok doğal. Fakat Rome II Total War'daki portreler gibi bulanık olmazlar umarım.
CK2'deki portrelerden çok daha estetik duruyorlar bence. Kendi karakterini yaparken portresine uğraşmak ayrı bir zevkli olacak.
CKII ile kıyaslandığında portreler daha canlı ve gerçekçi duruyor.
Kıyafetlerin daha büyük bir kısmının görünmesi ve çeşitliliğinin artması karakterin hangi kültürden olduğunun anlaşılmasına yardımcı olmuş.
Acaba bu sefer daha ilerilere giderler mi mesela günümüze ve geleceğe?
CKIII'te uzaylı feodalizmini denemek isterdim sırf bunun için dlc bile alırım :smiling: (Aman paradox duymasın sonra alıcı hazır diye 300tl dlc çıkartır falan...)
Sayfalar: 1 2