Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Crusader Kings III: Beklentileriniz
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3

2020 yılında çıkması planlanan Crusader Kings III oyunu hakkında beklentilerinizi bu konu altında paylaşabilirsiniz.
Müslümanlar ile daha iyi bir oynanış istiyorum. Ck2 feodalitenin traşlanmış hali çünkü hiç özgün değil.
(19-10-2019, 13:39)Semavi7 : [ -> ]Müslümanlar ile daha iyi bir oynanış istiyorum. Ck2 feodalitenin traşlanmış hali çünkü hiç özgün değil.

Müslümanlar dlcye kalır gibi.
Türkçe yama bekliyorum :)
Şimdilik bilgisayarım çalıştırabilsin yeter.
Valla heyecan yaptım, güzel haber ama ben de uzun süre sonra ilk defa bir px oyununu sistem kaldırır mı diye düşünmeye başladım açıkçası. 2020'ye bekledim 5-6 oyun var ama 19 ikinci yarı çok sönük geçti benim açımdan. İşin yok bekle şimdi.
En büyük beklentim oynun feodalite doşındaki yönetim biçimlerini daha iyi yansıtabilmesi
Cadet branch oluşturabilmek.
Tr dil desteği
Entrika kısmına ağırlık vermelerini isterim. Şeytanın aklına gelmeyecek plotlar kurabilmeliyiz.
Halifeliği güzel yansıtabilmeleri
Crusader Kings II gibi karışık olmadan karışık görünmemesi.

Daha çok RPG'ye benzetmeleri derdim ama onu zaten yapıyorlar.
CK2 gibi amacından şaşmamasını bekliyorum.
Hotjoin.
Kültürler arası farklılıklar. Bu farklılıkların yönetimde de kendini göstermesi. İngiltere italya vb yerler yine birbirkeriyle aynı olmasın.
Hindistanın olmaması.
Öğrenebileceğim bir oyun olması.
Deniz savaşları ve karakterlerin ruh hallerinin olması
eğlenceli olması :/
Askerliğin bitmesi ve oyunu oynayabilmem yeterli bir beklenti şu an. Şafak 84.
Sayfalar: 1 2 3