Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bu aralar oynayacak ülke bulamıyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Tavsiye edebilir misiniz? Klasik ülkelerden tavsiye vermeyin ama fransa osmanlı gibi.
Oo en sevdiğim başlıklardan. Sayıyorum, hepsi farklı mekaniklere sahip olacak ülkeler. Wc denemeye kalkmadan hayatta kalmaya, ya da puanda birinci olamaya, varsa achievement kasmaya çalışırsın.

+Granada
+Apache

+Norway
+Venice
+Karaman
+Geneo
+Qirat
+Shimazu (zorunu istersen Ryukyu)
+Hisn-Keyf
+Cyprus
+Novgorod
+Ulm
+Hijaz
+Endonezya adalarından herhangi bir müslüman ülke.
Böyle durumlarda ülke değil, achi seçmeyi tercih ediyorum.
Değişiklik ariyorsan ya jan mayen yada syhtneteticdawn yazarak tag syn kodunu girerek uzaylilarla oynayabilirsin
(09-12-2019, 14:24)Voidian : [ -> ]Böyle durumlarda ülke değil, achi seçmeyi tercih ediyorum.

Bende öyle yapıyorum, konuyu açan arkadaşa da tavsiye ederim. Oyun farklı bir anlam kazanıyor.
Ajam ile persia kurmak
Karaman ile Rum kurmak.
Hre de şehir devleti ol, sağda solda parali askerlik yap. Tek topragi da 100 dev yap asla genisleme. Free city ayricaligin kalsin. 50 bin elit asker ile yargi dagit.
Switzerlake achivementi isviçre ile 99 toprak almak hiçbiri kıyı topragı olmayacak
(09-12-2019, 21:30)napolyon94 : [ -> ]Hre de şehir devleti ol, sağda solda parali askerlik yap. Tek topragi da 100 dev yap asla genisleme. Free city ayricaligin kalsin. 50 bin elit asker ile yargi dagit.
Bunu birgün  bende denemek istiyorum zevkli gibi