Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Empire - Orijinal Oyun Sahipleri
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
?plugin=ref&page=FrontPage&src=empiretot...ac83d09779
Oyun sahiplerini beraber oynayacak oyuncu ararken sıkıntı çekmemeleri için böyle bir veritabanı oluşturmaya karar verdim.
Oyuna sahipseniz bu konuda belirtebilirsiniz.

Orijinal oyun sahipleri:

Birisi atmıştı, bende var ekleyebilirsin.
Ekleyebilirsin.
PiriReis/kursati
Empire : Total War steamde sahip olduğum ilk oyundur, öyle ilk ki steam denen olay o zamanlar yok gibi bir şeydi ve steamde arkadaşım vs. de yoktu. Sadece Empire : Total War vardı, oradan oynadığımı hatırlıyorum ardından steam gerçekten popüler olmaya başlayınca uzun süre sonra yeni hesap almıştım.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198006571359

Nicke aldırmayın :p Yeni hesapta da var E:TW ama çok oynamaya fırsat bulamadım.
(26-01-2016, 14:57)Duman : [ -> ]Empire : Total War steamde sahip olduğum ilk oyundur, öyle ilk ki steam denen olay o zamanlar yok gibi bir şeydi ve steamde arkadaşım vs. de yoktu. Sadece Empire : Total War vardı, oradan oynadığımı hatırlıyorum ardından steam gerçekten popüler olmaya başlayınca uzun süre sonra yeni hesap almıştım.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198006571359

Nicke aldırmayın :p Yeni hesapta da var E:TW ama çok oynamaya fırsat bulamadım.

Benide ekle.

benimde orjinal aldığım ilk oyun ETW. 297 saat oynamışım sadece steamde :D
Empire çok sevdiğim ve oynadığım bir oyundu. Şu anda yanda bekliyor. Oynanmaya hazır
nickimi etiketleyebilen ilk kişisin :')
yenilik falanmı geldi ?
@ den sonra yazılan nick ' veya " içerisine alınırsa etiketlenebilir boşluk içeren nickler.
Empire derken ben zamaında napolyon total war almıştım fakat steamden indirmeye internetim yetmemişti sonra o steamın şifresini unuttum o kadar para boşa gitti bende etw ve shogunu korsan indirmiştim etw hala duruyor
Ekleyebilirsin.
Ekleyebilirsin.
Justicar.
Brk007
Yazma teşrifinde bulunabilir misin lütfen :)
Ekleyebilirsin.
Barbarossa
Bende de var. Bütün TW'lerden fazla severim. Oynanış olarak diplomasisi de yeterli.
Sayfalar: 1 2