Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: 2020 Kış Tropico 5 Etkinliği
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
1_Tropico-5.jpg

2020 Kış Tropico 5 Etkinliği

• Katılımcı sayısına göre 2 ya da 4 kişilik adalarda oynanacaktır.

• Çoklu oyuncu modunda kayıt seçeneği olmadığından oturumlar erken bitirme talebi olmadıkça oyun bitene kadar sürecektir.

• Steam üzerinden katılımcılar ile belirlenen saatlerde oynanacaktır.

• Etkinlik içi oynanan oyunlar ile ilgili görseller ve içeriklerin paylaşımı ve sohbeti bu konuda yapılacaktır.

Katılımcılar

Etkinlikten Görseller ve Videolar

Bugün sabaha doğru ile ilk oturumumuzu gerçekleştirdik. İki kişilik küçük bir adada oynadık. Uzun zamandır oynamadığımdan epey özlediğimi fark ettim. Ekonomik anlamda çok fazla git gel yaşadık ikimizde. Ben daha çok her türlü hammaddeyi üretip onları işlemeyi ve öyle satmayı tercih ettim. Nüfus olarak oyunun sonunda 600 küsür vatandaşım vardı. Evsizlik azdı ama çok fazla iş açığı söz konusuydu. Elimden geldiğince şehri planlamaya çalıştım ve boşluk bıraktım. Bir dahaki sefere daha net bir planlama yapmaya çalışacağım.

Oyun güzel giderken altnkurt'un şehrin factionlar ortalığı karıştırdı ve altn resmen kendi kendine annex attı. Sonrasında oyun otomatik olarak sonlandı.

Oyunda ne yazık ki kayıt opsiyonu yok (var ama çalışmıyor, denedik olmadı). Dolayısıyla oturumları oyunu bitirmeye yönelik ve oyuncuların uygunluğuna göre belirleyeceğiz. Eğer oyuncular talep ederse erken de bitirilebilir elbette. 

Bugünkü oyundan görselleri birazdan ilk mesaja ekleyeceğim.
katılıyorum
ve , bu hafta sonu, önümüzdeki hafta içi ve hafta sonu müsait olduğunuz günleri özelden yazar mısınız?
Cumartesi nöbetçiyim. Pazar gelip uyusam, o gün 5ten sonra falan sanırım.
Çarşamba sabahı benim için uygun
(22-02-2020, 09:49)Ferreke : [ -> ]Çarşamba sabahı benim için uygun

Sabah saat kaç gibi başlayalım istersin?

Düzenleme: Yarınki etkinlik sabah 11'de başlayacaktır.
11 iyi gibi
Oda kuruldu.
Niye 5 ya tropico 6 degil
Bugünün ilk oturumu oyun çöktüğünden erken sonlandı. Görselleri ilk iletiye ekledim. Akşamüstü 2. oturumu gerçekleştireceğiz.

(26-02-2020, 11:12)SoulForged : [ -> ]Niye 5 ya tropico 6 degil

Hepimizde 5 olduğu için.
6 olanlar da vardır illaki ama ben multiyi pek sevemedim tropiconun direk savas odakli oynuyo insanlar
Oda kuruldu.
unknown.png
unknown.png
unknown.png
unknown.png
unknown.png
unknown.png
ihanetin fotoğrafları
Yeni mevsime geçtiğimiz için etkinlik sona erdi. Fazla oynayamasak da ben oldukça zevk aldığımı belirtmeliyim. ve katıldığınız için çok teşekkürler.