Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: EU4 - Emperor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
emperorbanner.png

Europa Universalis IV için yeni genişleme paketi Emperor duyuruldu.

Eklentinin duyuruluş fragmanı için tıklayın.

Avrupa devletlerine odaklanan Emperor eklentisi Katolik devletlere derinlik katmayı ve Kutsal Roma'yı daha dinamik bir hale getirmeyi amaçlıyor.

Europa Universalis IV: Emperor
  • Güçlü Papalık: Kardinaller atayın, Papalık fermanları çıkartın, vergi toplayın. Vatikan ve Papalığı kontrol eden ülkeler Katolikler üzerinde yeni etkileşimlere sahip.
  • Yeni Kutsal Roma İmparatorluğu: Merkezi bir monarşi ile merkeziyetçilikten uzak bir konfederasyon olma arasında kararlar alın.
  • Yenilenmiş Devrimler: Devrim ruhu ya tamamen benimsenmeli ya da tamamen karşı çıkılmalı. Giyotinle bu yeni düşünce biçimini yaymak sizin elinizde.
  • Yeni Din Mekanikleri: Hussiler Bohemya'ya hükmediyor, Mezhep Savunuculuğunun etkisi artık dinin büyüklüğüne göre değişim gösteriyor, Reformasyon Karşıtlığı Protestanlıkla mücadelede artık yeni yollar izleyebiliyor.
  • Egemenlikler: Büyük başarılar elde etmeniz artık büyük ödüller elde etmenizle sonuçlanacak.
  • Ve daha fazlası: Çeşitli Avrupa devletleri için 20'yi aşkın özel görev ağacı, isyana kışkırtma mekaniği, çok sayıda yeni olay.

Hussilerden geliştirici günlüklerinde bahsetmemişlerdi.
Trailer tam bir hayal kırıklığı. Third Rome traileri çok daha iyiydi.
Günü hala belli değil paradox bizimle eğleniyi
Balkan uluslarına yeni görevler gelecekmiş.
Haritayı parça pinçik edip oyuncunun elini kolunu bağlayan türlü türlü ek mekanik eklediler. Ne yapmaya çalıştıklarını anlayamıyorum, kendilerinin anladığını da zannetmiyorum. Oyunun ayarlarını bi oraya bi buraya çekiştirerek basit bir yama ile halledilebilecek şeyleri DLC diye pazarlamak nasıl bir maddiyat kafasıdır. Kaç yıllık oyun bıraksınlar artık kurcalamasalar diyorum... Paradoxa 10 para çıkmaz bu oyundan artık, ya yeni oyunlarına yüklensinler ya da avuçlarını yalasınlar...
osmanli ilgili bir gelişme yok mu
Görsel

Yeni Papalık arayüzü.
ortodoxlukla katolikliği event yolulyamı birleştirecekler
DLC'nin Microsoft mağazasındaki sayfasında çıkış günü 9 Haziran olarak girildi sonra ortaya çıkınca kaldırdılar. Eğer sızıntı doğruysa Emperor 9 Haziran'da çıkıyor.

q9FEwS2.png
umarım çok bekletmezler 9 haziran iyi bir tarih :)
Steam 31 Aralık Yazmış :D
Şu an 9 Haziran yazıyor. Sızıntı doğru çıktı.
steamda ön siparişi acildi 32 tl
Geç kaldınız.

unknown.png

unknown.png

Emperor challenge mi? Hemen.
Sizin gibilere DDRJake bile az....            

dedi ve dlc yi aldı  :)
Challange'ı kabul ediyorum fakat şu an alamadığımı da belirtmek istiyorum. Yarın yollarım görseli.
Ben aldim mobilden aldığım için cekemedim işin garip yani önemli içerikleri hazırlamak için yeterli zaman bulabildiler mi 3 hafta sonra yayinlancak
Sayfalar: 1 2