Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Anno 1800 - Sezon Paketi 2 Duyurusu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
A7_Season_2_Pass_LockUp.jpg

Anno 1800 geliştirici günlüklerinde bu yazıda, Sezon Paketi 2 ile gelecek olan içerikler hakkında bilgiler veriliyor.

https://www.anno-union.com/en/announcing...on-2-pass/ :Geçit(DLC)’in geçen Aralık ayında yayınlanmasından önce, sayısı 1 milyonu geçen sanayi devrimi öncülerimize 2020 boyunca daha fazla Anno 1800 teslim etme planımızı heyecanla duyurduk. Bu, Anno 1800'ün serinin önceki oyunlarına göre daha fazla çıkış sonrası desteği aldığı anlamına geliyor! Eskiden içerik geliştirme süreci bir Anno oyununu yayınlandıktan ya da yayınlanmasından bir yıl sonra sona ererdi ve ekip bir sonraki ürün üzerinde çalışmaya başlardı. Anno 1800 ile yeni sistemler, nüfus sınıfları ve hatta evet, yeni bir kıta ile sanayi devrimi dünyasını daha da ileriye götürme şansına sahip olduğumuz için heyecanlıyız. Sahneye giriş yapar: Bu yıl oyuna üç heyecan verici yeni DLC ekleyecek olan Anno 1800 Sezon 2 Paketi!
Güç Koltuğu (Seat of Power)

Her şey bu ayın sonunda, bir sanayi imparatorluğunun hükümdarına uygun, muhteşem bir saray inşa etmenizi sağlayan bir sonraki DLC paketimiz Güç Koltuğu ile başlıyor. Hayvanat bahçesi veya botanik bahçesi gibi modüler yapılarımızın, görkemli şehirler inşa edenler arasında büyük bir hit olduğunu biliyoruz, ancak saray sadece modüler bir yapıdan ibaret değil. Başkentinizdeki yaşam üzerinde daha derin bir etkisi var. Güç Koltuğu ismini alan saray, her biri sadece pasif bir bonus vermekle kalmayacak, aynı zamanda şehrinizdeki yaşamın farklı yönlerini etkilemek için kullanabileceğiniz çeşitli politikalar seçebileceğinize çeşitli departmanlara ev sahipliği yapacak.

DLC04_Screenshot_02-1024x576.jpg
Geceleri görkemli bir şekilde aydınlatılmış bir saray


Oyun Güncellemesi 7 (24 Mart, tüm oyunculara ücretsiz)

Etkilemekten bahsetmişken, ücretsiz Oyun Güncellemelerimizden bahsetmeseydik ihmalkarlık etmiş olurduk. Sezon 1'de olduğu gibi, üç “Sezon 2” DLC’mizin her biri, tüm Anno 1800 oyuncuları için oyunu daha da iyileştirecek ve geliştirecek ücretsiz bir Oyun Güncellemesi ile birlikte yayınlanacak. Oyun Güncellemesi 7 ile etki sistemi için üç ayrı zorluk seviyesi ekleyerek en çok tartışılan oyun sistemlerinden birini ele alacağız. Bu değişiklikle, şu anda hali hazırda yaptığınız etkiyle daha fazla, daha az veya aynı miktarda etki kazanmak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz. Ve evet, bu aynı zamanda mevcut kayıtlı oyunlarınız için de geçerli olacak ve kaydettiğiniz oyununuzu ilk yüklediğinizde bir zorluk seçmenizi isteyecek!


Parlak Hasat(Bright Harvest) (2020 Yazı)

İkinci DLC'mizle, çiftliklerinizin üretkenliğini bilinmeyen yüksekliklere çıkarmanıza olanak tanıyan ikinci sanayi devriminin teknolojik mucizelerini kırsala taşıyoruz! Bunu yapmak için, çiftliklerinize çiftliğin genel verimliliğini artıracak ve aynı zamanda gerekli iş gücünü azaltacak yeni traktör modülleri yerleştireceksiniz. Kaç çiftliğiniz olduğuna bağlı olarak, bu avantaj, adalarınızda çok daha fazla alan anlamına gelebilir ve bu boş alanlarla ne yaptığınızı görmek için sabırsızlanıyoruz! Tabii ki, traktörlerinizin yol boyunca yakıtının bitmediğinden emin olmalısınız...

DLC05_Screenshot_01-1024x576.png
Bir traktörün erken teknik denemeleri

Parlak Hasat, sanayileşme temasını tamamlamak, şehirlerinizi daha da canlı hissettirmek için yeni bir çiftçilik ve sanayi temalı süsler yelpazesi içerecek.


Aslanlar Diyarı(Land of Lions) (2020)

Bahse varız ki bunun çıkacağını düşünmediniz, ha? Şaka bir yana, oyunun ilk kez 2017'de oturum sistemini kullanacağını açıkladığımızdan beri topluluğun Anno 1800'de Afrika'dan ilham alan bir oturum için bağrıştığını biliyoruz ve o zamandan beri bekleyenler için güzel şeyler yolda. Aslanlar Diyarı'nın Anno 1800 için yeni bir oturum, kıta, yeni nüfus sınıfları, binalar, üretim zincirleri ve görevler de dahil olmak üzere en büyük DLC olacağını söylemekten mutluluk duyuyoruz. Yeni bir hikayede topraklarını yeşile çevirmeye çalışırken İmparator Ketema'ya katılmak için kurak diyarlara seyahat edeceksiniz.

Land_of_Lions-1024x576.jpg
Aslanlar Diyarı'nı bu yılın sonlarında keşfedin

Bunu başarabilmek için haritadaki mevcut olan çok az suyu akıllıca kullanarak, kanallar ve verimli toprak arazileri inşa edip yeni sulama sistemini kullanacaksınız. Anno gazileri(eski Anno oyuncuları), Anno 1404’ün Noria’sı ile olan benzerliklerini fark edecekler ancak Aslanlar Diyarı, asla eskimeyen çölde çiçek bahçeleri kurma fantezisine yepyeni bir soluk getiriyor. Geçit(Passage DLC’si) ile ilgili geri bildirimlerinizi de dinledik ve Aslanlar Diyarı’nın Eski Dünya’daki şeyler üzerinde daha kapsamlı bir etkisi olacağına karar kıldık! Bu yılın ilerleyen zamanlarında tüm yeni içerikler hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağız.


Sezon 2 Paketi artık hazır!

Bu üç DLC'ye ek olarak, Sezon 2 Paketi'ni satın alanlar, Seat of Power 24 Mart'ta çıkış yaptığında üç özel yeni süs eşyası alacaklar. DLC’ye uygun temalı 'Palatial Column', 'Ploughman's Glory' ve 'Elephountain' süslerine ilk bakışın tadını çıkarın.

Bonus_Content_screenshot_01-1-1024x576.png
The Palatial Column ve görkemli Elephountain

Anno 1800 için Sezon 2 Paketi (Güç Koltuğu, Parlak Hasat, Aslanlar Diyarı ve üç süs eşyaları dahil) artık Epic Games Store ve Steam'den satın alınabilir. (Güncelleme: Sezon 2 Paketi ne yazık ki Güç Koltuğu DLC’si çıkana kadar Steam'de mevcut olmayacak.) Sezon 2 Paketi, Uplay’de 24,99 $/€ fiyatıyla satışta, bu da üç DLC'nin tekil satın alımına kıyasla 9,99 $/€ tasarruf anlamına geliyor. Önümüzdeki aylarda size üç DLC'nin tamamı ve ücretsiz Oyun Güncellemelerimiz hakkında daha fazla bilgi sunmak için sabırsızlanıyoruz!

Bonus_Content_screenshot_03-1-1024x576.png
The Ploughman’s Glory çiftçilik gücünüzün bir anıtıdır