Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kurtadam VII: Yarım Kalan Karnaval ( KURTADAMLAR KAZANDI )
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Yasin Ahmet ilk günden beri söylenenleri manipüle ediyor. Attila'yı ilk ilk günden beri suçlayan o idi. Ayrıca ben Melek'im ve dün 'yı korudum. Çok yanlış yapıyorsunuz. Sizi sağduyuya davet ediyorum. ten de rol açıklaması istiyorum. Zira ben onun bir köylü olduğuna inanmıyorum.
Oy vermemi engelleme hakkını Tolgahan'dan duyana kadar geri almak istiyorum.
(11-04-2020, 11:30)SoberII : [ -> ]Oy vermemi engelleme hakkını Tolgahan'dan duyana kadar geri almak istiyorum.

O hakkı bir kere kullandın geri çekemezsin.
Ben köylüyüm bir sıfatım yok. Kurt adam birini öldüremediyse sen koruduğunda bilemiyorum. Belki de tolgadır.

kurt saldırınca melek koruduğunda belli olmuyor mu? soberlle mesaj falan.
(11-04-2020, 12:06)Yasin Ahmet : [ -> ]Ben köylüyüm bir sıfatım yok. Kurt adam birini öldüremediyse sen koruduğunda bilemiyorum. Belki de tolgadır.

kurt saldırınca melek koruduğunda belli olmuyor mu? soberlle mesaj falan.

Melek diye bir rolümüz yok.
"Yasin Ahmet ilk günden beri söylenenleri manipüle ediyor. Attila'yı ilk ilk günden beri suçlayan o idi. Ayrıca ben Melek'im ve dün 'yı korudum. Çok yanlış yapıyorsunuz. Sizi sağduyuya davet ediyorum. Ahmet ten de rol açıklaması istiyorum. Zira ben onun bir köylü olduğuna inanmıyorum."

"Melek diye bir rolümüz yok."

Acaba bu bize ne söylüyor.
As as as LİNÇ: of Time
LİNÇ: of Time
Arkadaşlar ilk başta bana suçlamalar atıldı, "kekik etin yanında iyi gider" falan diye. 1/6 doğru var idi, yani burdan benim kurt değil başka birşey olduğum söyleniyor. Ben köylüyüm, soberll köylü yaşlısı, tolga ile konsül bilmiyorum. Tolgadan rol itirafı istiyorum.
Ben masum olduğunu söyledim Yasin Ahmet bana şüpheli görünüyor ama yine de LİNÇ:Consul of Time
Konsül de kurt çıkmazsa bitiyoruz sanırım bu gün eğer kurt tolga çıkar ve birini öldürürse :(
%50/%50 şans
Ben hatta oyumu Tolga'ya değiştirmek istedim ancak linç oyu değiştirilemiyormuş
Geçmiş olsun kimmiş
(11-04-2020, 20:17)Yasin Ahmet : [ -> ]Geçmiş olsun kimmiş

İlerleyen saatlerde yazacağım.
bu gece yakılarak öldürüldü. Öldürülürken herkese lanet etti ve kurtadama dönüştü. Ancak bu çile bitmemişti. Bu gece kurtadam e saldırdı. Bir kurtadam daha vardı.
Tolga... Sana güvenmiştik :(
Bir tanesi yetmiyormuş gibi iki tane mi varmış.. Yapabileceğim bir şey yok herhalde linç atsam da asılmaz.
LİNÇ:
LİNÇ: Ahmet

1 köylü ve 1 kurtadam kaldığı için kurtadamlar bu oyunu kazandı tebrikler.
Peki Kurt adam kimdi?
kurtadamdı.
Sayfalar: 1 2 3 4 5