Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Online ders için kullanılan zoom ne kadar güvenli ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bu konu hakkında pek fikrim olmadığı için korkuyorum açıkçası bilgisayara yuklediydim de silersemde derslerden geri kalırım sizce sileyim mi bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.
Zoom'un kendisi güvenilir, yeni duymuş olsanız da yıllardır ciddi uzaktan eğitim programları için büyük şirketlerin bile kullandığı bir servisti. Fakat Zoom yazılımının üzerindeki açıklar ne durumdadır ne kadar hedef alınıyodur bilmiyorum. Ben derslerimi Zoom üzerinden alıyor olsam kullanmaya devam ederdim.
(07-04-2020, 01:48)Voidian : [ -> ]Zoom'un kendisi güvenilir, yeni duymuş olsanız da yıllardır ciddi uzaktan eğitim programları için büyük şirketlerin bile kullandığı bir servisti. Fakat Zoom yazılımının üzerindeki açıklar ne durumdadır ne kadar hedef alınıyodur bilmiyorum. Ben derslerimi Zoom üzerinden alıyor olsam kullanmaya devam ederdim.
İster istemez korkuyor insan hesaplara bişey olacak diye ama ne yapacaklarki hesaplarımı ztn
(07-04-2020, 08:54)Aiakos : [ -> ]
(07-04-2020, 01:48)Voidian : [ -> ]Zoom'un kendisi güvenilir, yeni duymuş olsanız da yıllardır ciddi uzaktan eğitim programları için büyük şirketlerin bile kullandığı bir servisti. Fakat Zoom yazılımının üzerindeki açıklar ne durumdadır ne kadar hedef alınıyodur bilmiyorum. Ben derslerimi Zoom üzerinden alıyor olsam kullanmaya devam ederdim.
İster istemez korkuyor insan hesaplara bişey olacak diye ama ne yapacaklarki hesaplarımı ztn

Hesaplarındaki 1milyon dolara el koyacaklar...

Zoom güvenlidir bu arada bütün büyük iş yerleri biz dahil görüşme için zoom kullanırız sadece.
(07-04-2020, 11:57)TR Ace : [ -> ]
(07-04-2020, 08:54)Aiakos : [ -> ]

Hesaplarındaki 1milyon dolara el koyacaklar...

Zoom güvenlidir bu arada bütün büyük iş yerleri biz dahil görüşme için zoom kullanırız sadece.

okey (tam fakirim bu arada xd)