Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: LoR - Ödül Paylaşım Bölümü
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

Bu konuda haftalık kasalardan, sandıklardan, kapsüllerden ve diğer yerlerden elde ettiğiniz ödülleri paylaşabilirsiniz.
Bugün haftalık kasayı açarken platin kasalardan biri elmasa yükseldi. Son 4 haftadır seviye 10 yaparak açıyorum, böylece her hafta 1 şampiyon wc garanti oluyor.

Görsel

Görsel
30 nisanda resetlenmeyecek mi?
(14-04-2020, 12:57)Rzenma : [ -> ]30 nisanda resetlenmeyecek mi?

Hayır, resetlenme kapalı betadan açık betaya geçişte yapıldı. Oyun şuanda açık betada, tam sürüme geçerken tekrar resetlenme yapılmayacak.

https://playruneterra.com/tr-tr/news/lor-announce-faq/
Bugün expeditions girdim ilk hakkımda 7'de 0 ikinci hakkımda 7'de 7 yaptım. İlk ödül sayfasını yanlışlıkla geçtim geri de alamadım :(

13. seviye haftalık kasa açtım.

unknown.png

Champion capsuleden de iki tane Ezrael çıktı ez gg

unknown.png
Görsel

Bu hafta seviye 9 yapabildim. 10 yapsam Champion wc gelecekti ama şansıma Ezreal geldi. O yüzden mutluyum.
Karma Ezrael destesi kurabilmek için Ionia bölgesine geçtim. Şampiyon kapsülden yine iki tane hero çıktı.

2020.04.25-12.44.png
Oyuna günlük çevirimiçi olma ödülü eklemişler yedinci günün şafağında, içinde iki tane Ashe olan küçük bir deste veriyorlar.

unknown.png

Haftalık kasam yerinde duruyordu ama içinden güzel bir şey çıkmadı. Ben yine iki tane şampiyon çıkar diye bekliyordum. Sanırım Ezrael Karma destesini tamamlayacağım diğer destelere sıfırdan girmek zor.

Görsel

İlk defa 11. seviyeden haftalık kasa açtım. İçinden kayda değer bişi çıkmadı gerçi.
Expeditions da 7 win aldım 2000 shard epic ve rare wildcard + bide aşağıdakiler çıktı. Derecelide de platin 2 seviyesine çıktım sonra geri düştüm.

2020.06.04-12.46.png
Görsel

2 yıl sonra ilk haftalık ödülümü aldım. Az da olsa oynayarak her hafta bu kasaları almak lazım aslında.
Görsel
Görsel

Bu hafta iyi oynamışım kasalar sağlam.
Görsel

Epic kartın upgrade alarak şampiyon olduğunu görmek çok iyi hissettiriyor.
Görsel
Görsel

Haftalık kasayı açmada skip butonu gelmiş. Artık kasaları açma animasyonlarını hemen geçip sonuç ekranına gelebiliyoruz.
Görsel

Gwen'den 2 tane oldu. Güzel bir agresif deste bulursam üçüncüyü craftlayabilirim.
Sayfalar: 1 2