Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hearthstone - Deste Önerileri
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

Bu konuda deste önerileri ve tavsiyeleri isteyip paylaşabilirsiniz.
Deste lazım. Oyunun şuanda en iyi neyse o.
An itibariyle hsreplay'deki en güçlü deste Tempo Demon Hunter. Yediği onca nerf'e rağmen zirvede kalmayı başarmış.

ss.png

dh.png

Priest destesi düşünüyordum. Bunu gördüğüm iyi oldu.
Priestess of Fury çok güçlü bir kart yakında nerf gelebileceğini düşünüyorum
Kendi destelerimi paylaşmak istedim
Wild Decklerim
Gold elo da sıkıştım secret mage ile oynuyorum. Plat eloya çıkmak için önerebileceğiniz bir deste var mı?
Tempo Demon Hunter yanlış hatırlamıyorsam hala 1. sırada. Fakat tahminimce yeterince şans vermiyorsun veya bazı yerlerde oyunu iyi okuyamıyorsun. Öbür türlü Secret Mage ile rahatlıkla Legend'a kadar gelebilmen gerekli.
O zaman secret mage ile maçlara devam edeyim.
dragon hunter craflayacagim onerirmisiniz meta yeterince oturdu mu
Bugün gelecek 17.2.1 yaması ile birlikte birçok kart değişikliği olacak. O yüzden şimdi bir meta destesi vermek oldukça güç. Birkaç güne meta desteleri belli olur diye tahmin ediyorum.
(18-05-2020, 20:05)reddga : [ -> ]Bugün gelecek 17.2.1 yaması ile birlikte birçok kart değişikliği olacak. O yüzden şimdi bir meta destesi vermek oldukça güç. Birkaç güne meta desteleri belli olur diye tahmin ediyorum.
anladim hocam tesekkur ederim
Eğlenceli bir murloc deste önerisi olan var mı? Wild ranked için.
(27-07-2020, 08:22)Gurt : [ -> ]Eğlenceli bir murloc deste önerisi olan var mı? Wild ranked için.
AAEBAZ8FAuAFhBcOxQPbA6cI06oCncICscIC2f4CtZgDyqsDyLgDybgD9rgD+7gDysEDAA==

Bunu deneyebilirsin Murloc Paladin. Ama ladderda turmanmayi bekleme wildda ama eglencesine oynanabilir.
Bakıp denemeye çalışacağım teşekkürler. Ancak rankedda deste ile zorlanmak istemem.
(27-07-2020, 09:09)Gurt : [ -> ]Bakıp denemeye çalışacağım teşekkürler. Ancak rankedda deste ile zorlanmak istemem.
elinde kartlarin cogu  varsa craftla eglencesine oyna ama mesela old murk eye ve gentle megasaur gibi core kartlar sende yoksa hic bulasma. wild icin dust harcamaya degmez cok garip desteler var kendi kartlariyla oynamaya calisanlar bile lanet okuyarak oynuyor. bana kalirsa dustini sakla yeni eklenti cikmak uzere meta oturdugunda standartta bir deste crafta.ama yine de sen bilirsin tabi dostum.
(27-07-2020, 08:22)Gurt : [ -> ]Eğlenceli bir murloc deste önerisi olan var mı? Wild ranked için.

https://www.hearthpwn.com/decks/1347961-...ssociation

Tip the Scales ve Prismatic Lens'li Murloc Paladin herhalde Big Priest ve Cubelock'tan sonra en kanser destelerden biri. Bu versiyonu biraz pahalı, sahip olduğun kartlara göre değişiklik yapabilirsin Zeph falan çok lazım değil.
Oyunun en iyi en meta destesini arıyorum. Demon hunter nerflerle çok bozuldu.
Yeni eklenti geleli daha 3 gün oldu ondan meta tam oturmuş denemez ama şu anda en güçlü destelerden biri Libram Paladin olarak duruyor.

unknown.png

Önerebileceğiniz bir budget aggro hunter destesi var mı?
Dragonbane harici ucuz sayılır. Onun yerine yine direkt hasar veren bir kart koyabilirsin. Hatta yeti bile olabilir.

unknown.png

Sayfalar: 1 2