Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: EU4 - Multiplayer: Mayıs 2020
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Altıncı oyun günü sonrasında:
  • Kilwa oyuncusu , Etiyopya ile olan savaşında oyuncu ülkesi bölmesi sebebiyle uyarı almıştır.
  • Prusya oyuncusu , oyuncu ülkesi bölmesi ve Discord chatinde diğer oyuncuların oynayışları üzerinden "böyle giderse etkinlikten ayrılacağını" belirtmesi üzerine etkinlik dışı kalmıştır.
  • Hollanda oyuncusu ve Papalık ülkesinin yedek oyuncusu etkinlik esnasında ve sonrasında yaşadıkları, her iki taraflı kural ihlalleri içeren etkileşimler neticesinde etkinlik dışı kalmıştır.

Önerilen Ülkeler: Hollanda, Prusya, Malaya, Songhai

1637 Güç Yüzdesi

yuzdeds.png

İttifak Limiti: %10.7
Merakımdan soruyorum,
Avustralya'da ne oldu?
Oyrat'ta sıkıştım, yapabilecek hic bir şeyim yok ve Prusya'da oyuncunun varlığı daha önemli. Bu sebepten Prusya'ya geçebilir miyim?
(29-05-2020, 19:29)Defterdar : [ -> ]Merakımdan soruyorum,
Avustralya'da ne oldu?

Malaya'nın kolonisi olarak duruyor.
Hmm...
Haritada gösterilmeyince bende ne olduğunu merak ettim...

Cevap için de teşekkürler.
Eğer boşsa Prusya geçebilirim.
Malaya geçebilirim
oirat sesli güldüm :d
330px-Great_Britain.png

Az kullanılmış, çok kullanılmış, değersiz, hasar kayıtlı, bozuk olması hiç önemli değil her türlü toprak satın alınır. Sadece ciddi satıcılar yazsın lütfen.
Ben Buganda idim sonra oyun içinde kölne geçtim. Buganda'ya devam mı yoksa köln mü oynuyorum veya başka bir ülke mi veriliyor?
Mp den atılmışım. Sağlık olsun . Bu mp de çok keyif alamamıştım zaten.
Garantörlük için bir kural getirilse iyi olur çünkü çok can sıkıyor.
Mp de başarılı bir şekilde oynadığımı düşünüyorum iyi oyunlar inşallah 1. Fransa olur.
Songhai oynayabilirim.
Buganda haritada siyah gösterilmiş ama hala güç yüzdesinde mevcut.Şuan oyuncu ülkesimi değilmi?
[i]garantörlük sonuçta   1  ally  limiti yiyor. diger dc oyunlarından sınırın alakan olmadıgı devletlere garantı atamıyordun buradada oyle degılmı ?
Garanti ile ilgili bir kural yazmıyor göründüğü üzere. "diger dc oyunları" her ne ise bizi alakadar etmiyor.
Gerçi mayıs bitti ancak eğer bugün oynanacaksa katılmak isterim. Sanırım boşta, Hollanda ile oynayabilirim. Önerilen veya boşta başka bir ülke de kabulümdür.
https://steamcommunity.com/id/ygtmlkgl/
Malaya
Prusya
Songhai
Hollanda
Köln 

ülkeleri ile oynayabilirsiniz.

Unutmayalım etkinliğe katılan herkesin ilk iletiyi okumuş olması beklenir.
Bugün yarım saat gecikeceğim. Ülkemden kalan parçacıklara yarım saat kadar saldırılmazsa sevinirim...
Bir buçuk saat kadar geç kalacağım.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28