Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Antivirüs kullanır mısınız?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Anti-Virüs kullanır mısınız?Kullanıyorsanız hangi program?
Normalde kullanmam ama bilgisayarda aldığımdan beri bulunduğu için Windows Güvenlik Merkezi'ne arada işimiz düşüyor.
kaspersky internet security yi ben 5 yıldır kullanıyorum memnunum
Windows Güvenlik Merkezi açık ama bugüne kadar bir işe yaradığını görmedim pek. Yıllardır antivirüs kullanmıyorum, girdiğin yerlere ve indirdiklerine dikkat edince pek sorun olmuyor sanırım.
Warezci değilseniz Windows10'daki entegre güvenlik yetiyor.
Çok eskiden, XP dönemleri, Nod32 kullanıyordum. Son 10 yıldır antivirüsler ile alakam yok. Genelde Windows'un entegre koruma sistemini de kapalı tutuyorum. Gerektiğini düşüneceğim bazı durumlarda ise açabiliyorum.
win 10nun kendi yazılımı yetiyor açıkçası bana. Bide download işlemlerini güvenli yerlerden yapınca sorun olmuyor
benim görüşüm Kullanmana gerek yok (windowsun güvenlik duvarı hariç)
bilgisayarı senden başka kullanan yoksa veya bilmedigin yerlerden indirme yapmıyorsan "bence" cokda lazım olan birşey değil
illa kullanman gerekirse arkadaşlarında dedigi gibi bence win güvenlik duvarı yeterli kalıyor
windows hayatımda tek kullanmadığım avast olabilir ilk olarak 360 total securityle başlamıştım fena bir program değil şuan malwarebytes kullanıyorum çok gerekmedikçe tarama vs yapmıyorum ama esednod32 de iyidir rootkit gibimsi şeylerden şüpheleniyorsan da avg yi öneririm