Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: CK3 - Orijinal Oyun Sahipleri
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5
ck3.png
Bu konu başlığı altında Crusader Kings 3 sahibi üyelerin isimleri yer alıyor & alacak.
Crusader Kings 3'deki gelişmeleri Steam üzerinden duyuru olarak almak için Crusader Kings Steam grubumuza katılabilirsiniz.

Beni de yazabilirsin yarın alıyorum :)
unknown.png
Bu sefer geç kaldık:

unknown.png

Peki Royal Edition için de mi geç kaldık?

unknown.png

Yine ücretsiz mi yoksa paralımı ücretsiz ise benide say.
Royal edition benide yaz
(14-05-2020, 19:52)korkusalan : [ -> ]Yine ücretsiz mi yoksa paralımı ücretsiz ise benide say.

CKII gibi bu da çıktıktan 7-8 yıl sonra ücretsiz hale gelebilir ama 7-8 yıl önceden listeye ekleneceğini sanmıyorum.
hayatin-gercekten-guzel-olmasi_1179808_m.jpg

Beyler Royal Edition alınca dlcler beleş mi oluyor season pass falan demiş de. :flushed:
(14-05-2020, 21:08)Zebercet : [ -> ]Beyler Royal Edition alınca dlcler beleş mi oluyor season pass falan demiş de. :flushed:

Biri büyük eklenti ikisi belli bir tema ya da bölgeye odaklanan eklenti olmak üzere ilk üç eklentiye ücretsiz olarak sahip oluyorsun. Diğerlerine yine para vermen gerekiyor.
unknown.png
Beni de yazabilirsin.
Flavorlar muhtemelen CKII'deki portre tarzı şeyler olacak ama bir major expansion dediği baya düz dlc olur. Yani 2 kozmetik 1 ana dlc gibi düşünün, 2 küçük 1 büyük dlc olursa ne ala, olmazsa da eh deriz. Çünkü oyun diğer pdx oyunlarından pahalıya çıktı. DLClerinin de pahalı olması muhtemel. Aradaki fark bir ana dlcyi bile tolare ettirebilir.
Royal Edition ile aranızdayım.
Beni de listeye ekleyin :d ~ Royal Edition
Beni de ekleyebilrsiniz +1royal ile
Bir royal de benden geldi.
forumun zenginleri kendini belli ediyor
(14-05-2020, 21:38)altnkurt : [ -> ]Flavorlar muhtemelen CKII'deki portre tarzı şeyler olacak ama bir major expansion dediği baya düz dlc olur. Yani 2 kozmetik 1 ana dlc gibi düşünün, 2 küçük 1 büyük dlc olursa ne ala, olmazsa da eh deriz. Çünkü oyun diğer pdx oyunlarından pahalıya çıktı. DLClerinin de pahalı olması muhtemel. Aradaki fark bir ana dlcyi bile tolare ettirebilir.

Flavor packler muhtemelen Imperator: Rome'daki content packler gibi küçük bölgelere odaklı görev, event vs. paketi olacak.
(15-05-2020, 16:09)Littleİskender : [ -> ]forumun zenginleri kendini belli ediyor

Zengin mi? Dışarıda yemek yiyeceğimiz parayı yüzlerce saat oynayacağımız oyuna vermek zenginlik mi oluyor?
Bu oyun için önümüzdeki 2 ayda 6 paket makarna yiycem, algida yerine fair dondurma yiycem ve bim colası içicem. Zenginlik değil fedakarlık bu.
Valla okul harçlığından aldım royali zengin değilim sanırım.
Sayfalar: 1 2 3 4 5