Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Civ6 - Multiplayer: Haziran 2020
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
1 saat sonra hazır olursak oyunu kurmayı planlıyorum.
Lobi kuruldu. Bu kodu kullanarak bağlanabilirsiniz.

d9J-oWjY

Bu akşam gelemiyeceģim ikametgahı değiştirmemiz gerekiyor o da haftaicine kaldi. Telden giriyorum.
epicden girdiğim için multiplayer helper bende yok o yüzden odaya giremiyorum.
Mod olmadan tekrar mı kuruyoruz o halde?
Modsuz tekrar kurdum.

GrX-xL5N
Yoğun katılımdan ötürü önümüzdeki haftaya erteledik. Gün ve saatleri yeniden belirleyelim.
Ekledim dostum steamden her gun uyar bana da
Salı günü akşam saat 8'de ilk oyunumuza başlayacağız müsait olmayan varsa iletişime geçsin. Katılımlar devam etmektedir.

Kimseden erteleme talebi gelmedi. Bu akşam 4 kişi olursak oyuna başlayabiliriz.

Benim için bugün uygun. O yüzden yazmadım.
İzmirde bulunan hp yetkili servisleri tamamıyla kapalı. Özel bir bilgisayar firmasına tamir ettirmeyi düşünüyorum ancak fiyat konusu beni düşündürüyor. Bir süre katılamayacağım. Kusura bakmayın.
Lobiyi kuruyorum.

Katılmanız için gereken kod: YYg-9z0p
(09-06-2020, 19:56)Rzenma : [ -> ]Lobiyi kuruyorum.

çok oyunculu oturuma katılma hatası alıyorum.
Bugün de olmadı sağlık olsun. Ben bu ay içinde bu oyunu kuracağımıza inanıyorum.
(09-06-2020, 20:11)alpdb : [ -> ]
(09-06-2020, 19:56)Rzenma : [ -> ]Lobiyi kuruyorum.

çok oyunculu oturuma katılma hatası alıyorum.

Evet erteledik, senle beraber üç kişi olacaktık. En az dört kişi olmasını bekliyorum yoksa bir tadı olmuyor.
Oyunun bedava olmasına rağmen katılımcı sayısının 4 kişiyi bile bulmaması bence çok üzücü. Sonraki etkinliğe katılamayacağım malesef 15 hazirana kadar müsaittim. Sağlık olsun daha sonraki etkinliklerde görüşmek üzere.
Vanilla etkinliğini iptal ediyorum. Önümüzdeki pazar yeterli katılım olursa gathering storm kurabiliriz. Katılımcı listesini sıfırladım bu ay için temiz bir sayfa açıyoruz. Katılmak için lütfen katılıyorum yazın.
Katılıyorum.
Katılıyorum
Sayfalar: 1 2 3