Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: AoE2:DE - Multiplayer: Haziran 2020
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
5dce3b59c03c0e275cba929e.png
  • Oyun günü ve saati katılımcılara göre belirlenecektir, katılmak isteyen oyuncular müsait olduğu saat ve günleri belirtmelidirler.

• Eklenmesini istediğiniz kuralları yorum olarak belirtebilirsiniz. 

• Yeterli sayıya ulaşılırsa takımlar oluşturulabilir.
    Steam Linkim: http://steamcommunity.com/id/Aiakos9/

Katılımcılar:Aiakos,Reddga,SatanistKesenKedi,Yasin Ahmet,Attila The Hun,SoulForged
Oynama Saatleri: 19.00/22.00
Katılıyorum. Bu aralar fazla yoğunum ondan gelmem zor ama boş vakit bulabildiğim gün gelmeye çalışacağım.
Katılıyorum. Genelde gece 11'den sonra boşum. Eğer önceden haber verilirse 3 ila 5 arası da katılabilriim.
Bugün oynamak için müsaitim. Gelecek varsa 1v1 atabiliriz veya çok kişi olursak takımlı oynayabiliriz.
Katılıyorum. Victoria 2 ve Stellaris mplerinin olmadığı günler boş oluyorum genelde.
Oda kuruldu oda ismi sttateguturk şifre st
Bugün 2 oyun oynadık. İlkinde ben, ve ffa yaptık. İspanyolların atlı tüfekli birimleri ile kazanan ben oldum. Sonraki oyunda yapay zekaya karşı 3v3 denedik. Her ne kadar bir yapay zekayı indirsek de zorluğu Hard yaptığımız için diğer iki yapay zeka bizi temizledi. Güzel oyunlardı.

Katılıyorum. Victoria II Multisinin olduğu pazartesi ve perşembe günleri harici saat 20.00'dan sonra müsaitim.
Oda kuruluyor oda ismi Strategyturk
şifre:st
Bugün ile yapay zekaya karşı 2v2 attık
ile de 1v1 attık ve kazanan ben oldum,güzel oyundu.Kendisini de tebrik ediyorum aynı zamanda.
Bu gün biraz meşgul olduğumdan gelemeyeceğim. Kusura bakmayın.
Bugün ile biri 1v1 diğeri 3v3 botlarla olmak üzere 2 oyun oynadık. 1 oyunda bir scrush ile ben kazanırken ikinci oyunu kaybettik. İkisi de iyi oyunlar oldu. Kendisini tekrardan tebrik ederim.

Oyun Steam yaz indirimlerinde %25 indirime girdi. Etkinliğe katılmak isteyip oyuna sahip olmayanlar için güzel bir fırsat.

https://store.steampowered.com/app/81378...e_Edition/
Ben yeni gordum katilirdim aslinda tekrari olcaksa gelebilirim
(26-06-2020, 11:31)SoulForged : [ -> ]Ben yeni gordum katilirdim aslinda tekrari olcaksa gelebilirim

Etkinlik devam ediyor.
Her gun mu 19-22 arasi ? Bugun ben de gelebilirim
Oyuna gelecek arkadaşlar 7ye doğru hazır olsun oynanacak bugün
Ne zaman baslıcaz acaba ?
Oda kuruluyor oda ismi stratejiturk şifre st
Sayfalar: 1 2 3