Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Desperados III
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
header.jpg?t=1592849019

Çok sevilen klasik Desperados serisinin üçüncü oyunu. Daha önce Shadow Tactics: Blades of the Shogun'u gelişteren ekip Mimimi Games tarafından geliştirildi. Serinin uzun süredir beklenen bu oyununda John Cooper, kaçak gelin Kate, sahtekar tetikçi Doc McCoy, dev tuzakçı Hector ve New Orleans'tan gelen gizemli bir kadın olan Isabelle güçlerini birleştirecek. Cooper'ın kefaret görevinde, maceraları onu ve çetesini kırsal kasabalardan bataklıklara, nehir kenarlarına ve son olarak da vahşi batı efsanelerine yakışacak dramatik bir karşılaşmaya götürecek.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit or higher
İşlemci: 3.0 GHz Dual Core (Intel i3-530 / AMD Athlon II X3 460)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 560 / Radeon HD 5850, 2GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Önerilen:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: 3.0 GHz Quad Core (Intel i5-750 / AMD Athlon X4 740)
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 760, AMD Radeon HD 7870, 3GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers

Steam fiyatı: 
Desperados III: 218 tl
Desperados III Digital Deluxe Edition: 262 tl
Fiyatı uygun olsa çok kaliteli bir oyun.
(01-02-2021, 22:18)Dothor_ : [ -> ]Fiyatı uygun olsa çok kaliteli bir oyun.
Şu anda gamepassde mevcut.
https://www.xbox.com/tr-TR/xbox-game-pas...#all-games

EsGXvpWUwAM3njp.png?width=755&height=425
Cadı karakterini çok beğenmedim büyü yapabilen bir karaktere hiç gerek yoktu bence. Tüf tüfle bayıltıcı ok atıp düşmanı sessizce etkisiz hale getirebilen ve küçük hayvanlarla düşmanın dikkatini dağıtabilen bir kızılderili karakter yapabilirlermiş. Cadı karakteri oyuna katılınca oyunun yapısı baya değişti fantastik bir evrendeymişim gibi hissetmeye başladım. Oyunun kendisini çok beğendim haritalar shadowdakinden büyük özgürce istediğin hedeften başlayabildiğin haritaları daha çok seviyorum mesela new orleans bölümü çok güzeldi koridorlarda ilerlediğin haritalar sıkıcı olabiliyor. Karakterlerin çoğunda menzilli silah olduğu için haritaya daha fazla düşman koymak zorunda kalmışlar. Alarm çalınca haritanın belirli bölgesinde aranıyorsunuz çatışarak ilerlemekte bir seçenek bu yüzden üç karakterde sağlık yenileme özelliği var ama sessizce ilerlemek isterseniz bu yetenekleri hiç kullanmıyorsunuz keşke bu karakterlerden bazılarının daha farklı yetenekleri olsaydı.