Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Crusader Kings 3 DLC
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Crusader Kings 3 Royal edition aldım ama yeni çıkacak olup Royal edition a dahil olmayan DLC ler için para ayırıyorum kenara bu yüzden Royal edition a dahil olmayan DLC lerin ne zaman çıkacağı belli mi?

Yada herhangi bir topluluk tahmini var mı?

Aynı zamanda bu konu altında çıkacak DLC lerin neler olduğunu sorayım.
Daha royal editiona dahil olan dlclerin bile ne zaman çıkacağı belli değil. Hatta Fashion of Abbasid Court (isminden anlaşıldığı üzere kozmetik gibi sanırım) dışındakilerin ismini bile bilmiyoruz.
26 gün gibi bir süre kaldı oyunun çıkmasına o yüzden sordum tahminimce yakında yağdırırlar DLC leri

Hatta belki günlüklerden birinde bile açıklayabilirler. Şunları şunları düşündük diye.
Oyun çıkmadan DLC açıklamak Rome 2'nin çıkışından bu yana pek akıllıca bir iş değil. Pre-order içeriği olur muhtemelen.
Üstte dediğim gibi açıklamaktan ziyade bunları bunları düşünüyoruz düşündük bana daha mantıklı geldi
Oyun Çıkmadan dlc düşündük ımperator rome hezimet oldu yapmayın atmayın zehirli oku
Aman aman hocam deme öyle bu oyun iyi olacak.
Aldık artık bekliyoruz :)
Rome dan sonra bir hezimet daha kaldıramazlar bence o yüzden adam gibi yaparlar.