Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Three Kingdoms Savaş Taktiğine İhtiyacım Var
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Herkese Selamlar İyi Forumlar Arkadaşlar oyunu yeni aldım kolay modda kendim yaptığım hiçbir savaşı kazanamıyorum kıl payı zafer gösteren savaşta kati yenilgi alıyorum o derece siz değerli forum üyelerine soruyorum savaşta hangi sınıftan kaçar tane olmalı, hangi sınıflar birbirinden üstün, sahaya dizerken nasıl dizmeliyim ve sonrasında neler yapmalıyım

Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim
Hiç total war oynamadığını baz alarak yazıyorum generalin renk durumana göre birimler seçilebilir her ordu da bir tane strateji uzmanı bulundurman gerekiyor (mavi olan ) o mavi olana menzilli birimlerimizi koyuyoruz en az 2 at 4 de olabilir diğerleri ise mızraklı ve kılıçlı piyade olacak şekilde okçuların menzili uzun olduğu için geride tutup düşman piyade ve okçularını temizlersin atlılar da okçuları ve arkadan flank atmak için kullanırsın lordlarınıda duello da duruma göre kullanıp kazanabilirsin 3 k savaş kazanma konusunda en kolay oyundur dert etme iyi oyunlar.
(11-08-2020, 14:12)gLo1NN : [ -> ]Hiç total war oynamadığını baz alarak yazıyorum generalin renk durumana göre birimler seçilebilir her ordu da bir tane strateji uzmanı bulundurman gerekiyor (mavi olan ) o mavi olana menzilli birimlerimizi koyuyoruz en az 2 at 4 de olabilir diğerleri ise mızraklı ve kılıçlı piyade olacak şekilde okçuların menzili uzun olduğu için geride tutup düşman piyade ve okçularını temizlersin atlılar da okçuları ve arkadan flank atmak için kullanırsın lordlarınıda duello da duruma göre kullanıp kazanabilirsin 3 k savaş kazanma konusunda en kolay oyundur dert etme iyi oyunlar.
Peki Bir orduda sizce kaç tane süvari, mızraklı ve kılıçlı piyade  olmalı
Burada mor abimizin 2 okçusu olduğunu görüyoruz ben okçu çok gitmek istediğim için koydum eğer okçu az kullanmak istersen mor abimize kılıçlı koyarak işi halledebilirsin mızraklı 2 tane olsa yeter atlı da 4 tane idealdir. Örn:EA18A4923E433D08C09526F3370BCFB989FA1D9E
(11-08-2020, 14:23)gLo1NN : [ -> ]Burada mor abimizin 2 okçusu olduğunu görüyoruz ben okçu çok gitmek istediğim için koydum eğer okçu az kullanmak istersen mor abimize kılıçlı koyarak işi halledebilirsin mızraklı 2 tane olsa yeter atlı da 4 tane idealdir. Örn:EA18A4923E433D08C09526F3370BCFB989FA1D9E
Çok teşekkür ederim iyi forumlar :))

(11-08-2020, 14:23)gLo1NN : [ -> ]Burada mor abimizin 2 okçusu olduğunu görüyoruz ben okçu çok gitmek istediğim için koydum eğer okçu az kullanmak istersen mor abimize kılıçlı koyarak işi halledebilirsin mızraklı 2 tane olsa yeter atlı da 4 tane idealdir. Örn:EA18A4923E433D08C09526F3370BCFB989FA1D9E
Son bir soru daha sormak istiyorum forum da ordu örnekleri adlı eski bir konu da para ile şampiyonların seviye atlatabildiğimiz yazıyordu peki onu nereden yapacağız yardımcı olabilir misiniz?