Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: HoI4 - Roleplay Multiplayer: Ekim 2020
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
pazar günü saat 18.00da oda kurulucak
kaç saat sürer?
Bütün dlcler lazım mı,yoksa hotjoin mi yapıyorsunuz ?
Diğer paradox oyunları gibi, katılmak için tüm DLCler gerekmiyor.
bilmiyorum bakıp göreceğiz
Eğer bütün dlcler gerekmiyorsa kaç saat süreceğine bağlı olarak katılabilirim.Fakat epeydir oynamıyorum minor alabilirim yalnızca
Ben varım
indir_2.jpg
oda kuruldu
ID:90139767668281346
Ben 30dk'ya gelebilirim ancak
katıldım, bekliyorum
Katılıyorum
Katılabilirim.
Katılıyorum.
katılımcılara teşekkürler
Çok eğlendik katılan herkese teşekkürler ileride bir daha bekleriz
Arkadaşlar kusura bakmayın elde olmayan sebeplerden ötürü pazar günü bilgisayar başında olamadığım için katılamadım. İnşallah başka multilere katılabilmek nasip olur.
Yenisi ne zaman yapılacak acaba ben de katılmak istiyorum
Merhabalar, Foruma yeni geldim..

Yeni yapılacak bir multiye müsadenizle bende teşrif etmek isterim. Single oynamaktan sıkılmaya başlamıştım. Yabancılarla da multi atılmıyor. Atılsa bile türk düşmanlığına çok denk geliyorum. Yeni keşfettim forumu çok heyecanlıyım :)
(30-10-2020, 22:39)Gunpowderempire : [ -> ]Merhabalar, Foruma yeni geldim..

Yeni yapılacak bir multiye müsadenizle bende teşrif etmek isterim. Single oynamaktan sıkılmaya başlamıştım. Yabancılarla da multi atılmıyor. Atılsa bile türk düşmanlığına çok denk geliyorum. Yeni keşfettim forumu çok heyecanlıyım :)
Etkinlik bitti ama 1-2 aya açılır yenisi. İsterseniz diğer oyunların etkinliklerine de bakabilirsiniz ama şu an bildiğim üzere Paradox oyunlarından bir etkinlik yok. Ayrıca etkinlik beklemenize gerek yok, Hearts of Iron 4 konusu üzerinden kendinize oynayacak birisini bulabilirsiniz diye umuyorum.
Sayfalar: 1 2 3